На Дніпропетровщині відкрилися магазини російської мережі Mere, не дивлячись на заборону РНБО

12 серпня 2021 о 11:00 - 7723

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


На Дніпропетровщині відкрилися магазини російської мережі Mere, не дивлячись на заборону РНБО

У Павлограді та Нікополі відкрилися магазини мережі Mere, власники якої є бенефіціарами російської мережі дискаунтерів “Светофор”.

Про це повідомив виданню Liga.net колишній директор з розвитку Mere Артем Хоменко.

Раніше ми повідомляли про амбіції компанії, яка до кінця року планує відкрити в Україні ще 40 магазинів у Дніпропетровській та Київській областях. Перший та, до недавнього часу, єдиний магазин Mere в Україні працював до 2020 року у Миколаєві.

Однак новина про вихід мережі на український ринок викликала широкий резонанс секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данилов заявив, що Mere не працюватиме в Україні і назвав відкриття магазинів операцією російських спецслужб.

Проте ексдиректор мережі додав, що при запуску супермаркетів в Україні мережа не зустрічала перешкод з боку влади країни. Як повідомляють журналісти Liga.net, вони подали запит з цього питання до РНБО. 

Для довідки:

Mere це європейська дочка російської мережі Світлофор. Середня площа торгових точок 800-1000 кв. м. Асортимент магазинів складає, як правило, 1500-2000 найменувань популярних товарів, 80% з яких – товари щоденного споживання. Належить мережа бізнесменам з Красноярська – Сергію та Андрію Шнайдерам.

Як “Лица” повідомляли раніше у рубриці Політика:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: