На Дніпропетровщині тривають дитячі археологічні розкопки

24 червень 2021 о 10:00 - 6878

AvatarVirsavia Gonchar


На Дніпропетровщині тривають дитячі археологічні розкопки

На Дніпропетровщині розпочався щорічний фестиваль «Діти вивчають країну», присвячений дослідженню історії рідного краю.

Про це повідомили в Дніпропетровській обласній раді.

Фестиваль допоможе дітям почати вивчати історію їхнього краю та зрозуміти звідки в музеї привозять пам’ятки і як працюють археологи. Крім цього тут презентують та аналізують історичні роботи.

Віктор Бодняк, директор КП ” Центр народної творчості “Дивокрай” розповів, що цього року експедицію проводять в Апостолівському районі селі Токівське, на місцевості, де зупинялися давні люди. Саме там у 2018-му році знайшли ливарні форми часів стародавної Скіфії приблизно III-V ст. до нашої ери. Сьогодні скарб зберігається в Історичному музею ім. Д. Яворницького.

Керівник експедиції Олександр Старік додав, що після завершення кожної мандрівки зі статей та пам’ятних фотографій збирається альманах. В ньому також представлені праці науковців про археологію. Видання написане спеціально для дітей: цікаво та зрозуміло.

Друкують журнал накладом у 500 примірників. Потім роздають в бібліотеки й школи Дніпропетровщини. Через місяць буде презентований альманах з цьогорічними дослідженнями й знайденими артефактами.

Раніше “Лица” також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: