На Дніпропетровщині відбудеться регіональний форум «Євроінтеграція 2021».
Як повідомили в ДніпроОДА, на учасників чекають дискусії, круглі столи, спілкування з міжнародними експертами, дипломатами, бізнесменами.
На заході говоритимуть про впровадження євроінтеграційних програм на місцевому рівні та вільну торгівлю між Україною та ЄС.
На круглих столах йтиметься про створення оптимального інвестиційного середовища в регіоні. Торкнуться теми впровадження вдалих європейських практик в громадах області. Окремо облаштують десять локацій для особистого спілкування учасників форуму та спікерів.
Серед гостей будуть представники дипломатичного корпусу та міжнародних фондів, міжнародні та українські експерти, підприємці.
Захід відбудеться 8 грудня за адресою: м. Дніпро, вул. Барикадна 1. Реєстрація учасників розпочнеться о 10:30. Офіційне відкриття – об 11:00.
Аби стати учасником, потрібно заповнити онлайн-анкету за посиланням. Вхід – за сертифікатом про вакцинацію або негативним ПЛР-тестом на COVID-19.