Для компаній Дніпропетровщини, які хочуть вийти на ринок США, проведуть вебінар

15 листопада 2021 о 13:00 - 11008

AvatarVirsavia Gonchar


Для компаній Дніпропетровщини, які хочуть вийти на ринок США, проведуть вебінар

23 листопада 2021 року, о 16:00, відбудеться онлайн вебінар для експортних та імпорто-орієнтованих компаній Дніпропетровщини, які вийшли або планують виходити на американський рикон.

Як повідомили в Дніпропетровській обласній раді, минулого року Дніпропетровщина найбільше експортувала у США чорні метали, вироби з них та літальні апарати. Серед послуг — ті, що пов’язані із програмним забезпеченням та допоміжною діяльністю в галузі фінансів.

Зовнішньоторговельний оборот товарів між Дніпропетровською областю та США торік склав $373,7 млн  (9,5% від загального обсягу України). Позитивне сальдо — $11,6 млн.

За словами директорки Дніпропетровського регіонального інвестиційного агенства Валентини Затишняк, експортні операції у Сполучених Штатах зараз здійснюють 92 підприємства регіону. Найбільші з яких: ПАТ «Арселорміттал Кривий Ріг», ТОВ «ІНТЕРПАЙП Україна», ДП «ВО ПМЗ ім. О.М. Макарова», ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат», ПрАТ «Сентравіс продакшн юкрейн

Імпортують товари зі Штатів наразі 377 компаній Дніпропетровщини.  Вітчизняні підприємці найбільш зацікавлені в американському мінеральному паливі, засобах наземного транспорту, машинах та обладнанні. Також в області діє 42 підприємства з американськими інвестиціями.

Для участі в онлайн-вебінарі треба зареєструватися за посиланням. Кінцевий термін реєстрації – 16 листопада 2021 року. Захід відбудеться на платформі Zoom, українською мовою.

Консультації щодо участі в онлайн вебінарі за телефоном: +380567428082

Раніше “Лица” також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: