У Дніпрі проведуть форум громадянського суспільства

07 грудня 2021 о 09:00 - 3256

EditorEditor


У Дніпрі проведуть форум громадянського суспільства

Мешканців Дніпропетровщини запрошують на форум громадянського суспільства. Він проходитиме 11 грудня. У програмі – «круглі столи» та спілкування з експертами.

Про це повідомили в облдержадміністрації.

Форум проводиться за ініціативою Дніпропетровської ОДА. Його мета – експертне та громадське обговорення започаткування “Дня громадянського суспільства”.

«Розвиток громадянського суспільства – важлива складова процвітання України. Аби поглибити діалог та співпрацю між ДніпроОДА та недержавними організаціями проведемо тематичний форум. Запрошуємо долучитися до зустрічі представників громадських об’єднань та усіх зацікавлених», – відзначив начальник управління з питань внутрішньої політики Дніпропетровської ОДА Ігор Куліковський.

Також говоритимуть про діяльність недержавних організацій і громадських активістів, взаємодію з державною владою та органами місцевого самоврядування.

Зустріч проходитиме за адресою: м. Дніпро, Ярмарковий узвіз, 1, у конференц-залі “Дніпровський” готелю Premier Hotel Abri. Початок об 11:00. 

Аби долучитися до форуму, слід зареєструватися за посиланням. При собі обов’язково мати «зелений» сертифікат про вакцинацію або негативний ПЛР-тест на коронавірус.

Раніше “Лица” також інформували:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: