Мер Кривого Рогу Юрій Вілкул лікує серце в Києві

13 листопада 2020 о 15:00 - 1731
Мер Кривого Рогу Юрій Вілкул лікує серце в Києві

Управління преси м. Кривий Ріг сьогодні офіційно підтвердило інформацію про те, що криворізький міський голова Юрій Вілкул  перебуває в київському інституті серця Б.Тодурова.

За інформацією прес-служби, знаходячись в стаціонарі, мер проходить необхідні обстеження та лікування. Пр цьому Юрій Вілкул, якого чекає ще другий тур виборів, почуває себе нормально, а всі управління та служби міста з ним постійно на зв’язку.

Як відомо, на місце голови міста Кривий Ріг у першому турі претендувало вісім осіб.  Найбільшу кількість голосів набрав Юрій Вілкул, другий претендент на посаду мера у другому турі виборів — кандидат від «Слуги народу» Дмитро Шевчик.

По завершенню необхідного лікування Юрій Вілкул планує повернутися до повсякденної роботи. Користуючись  перебуванням у столиці, він обговорив з професором Борисом Тодуровим, з яким місто співпрацює по реалізації унікальної для України програми «Стоп-інфаркт», питання подальшого поліпшення надання медичної допомоги криворіжцям.

Завдяки впровадженню програми «Стоп-інфаркт» мешканцям Кривого Рогу стали доступні сучасні високотехнологічі методи лікування та діагностики, врятовано понад тисячі життів пацієнтів з гострим коронарним синдромом. В 9 лікарні відкрито нове сучасне відділення з ангіографічною системою, яка дозволяє проводити до  15  різних операцій на серці та судинах.

Поділитися: