На посаду Криворізького міського голови претендують 8 кандидатів

06 жовтня 2020 о 10:55 - 1454
На посаду Криворізького міського голови претендують 8 кандидатів

1 жінка та 7 чоловіків зареєструвалися кандидатами на посаду міського голови Кривого Рогу.

Про це повідомляє Громадянська мережа ОПОРА зі спостереження за виборами в Дніпропетровській області.

Наймолодшому кандидату – 32 роки, найстаршому – 71 рік. Чинному міському голові Юрію Вілкулу складе конкуренцію його радник Костянтин Павлов, а також генеральний директор ПАТ «Центральний гірничо-збагачувальний комбінат», підприємці, доцент кафедри зоології.

ПІБ

Суб’єкт висування

Біографія

Ольга Бабенко ВО «Батьківщина» Народилася у 1973 році в Кривому Розі, громадянка України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», директор по інвестиціям ТОВ «СУ-7». З листопада 2015 року – депутатка, керівниця депутатської групи ВО «Батьківщина» в Криворізькій міській раді.
Олег Бондар Самовисування Народився у 1964 році в смт Ульянівка Кіровоградської області, громадянин України, освіта вища, безпартійний, фізична особа – підприємець.
Юрій Вілкул Блок Вілкула «Українська перспектива» Народився у 1949 році в м. Кривий Ріг. Громадянин України, освіта вища, член політичної партії «Блок Вілкула «Українська перспектива», чинний міський голова Кривого Рогу. Був головою Дніпропетровської обласної ради V скликання. Перший раз був обраний міським головою Кривого Рогу в 2010 році, у 2015 році, після оголошення його переможцем, в місті розпочалися протести. Було прийнято рішення про проведення дочасних виборів міського голови Кривого Рогу 27 березня 2016 року, на них Юрій Вілкул виграв у першому турі.
Артем Коломоєць «За майбутнє» Народився у 1992 році в м. Дніпропетровськ. Громадянин України, освіта вища, безпартійний,  директор ТОВ «Сталь Україна». Депутат Криворізької міської ради від партії «Опозиційний блок».
Юрій Милобог «Сила Людей» Народився у 1974 році в с. Нововолидимирівка, Казанківський район, Миколаївська область. Громадянин України, освіта вища, безпартійний, доцент кафедри зоології та методики навчання Криворізького державного педагогічного університету. Депутат Криворізької міської ради від партії «Об’єднання «Самопоміч». Був кандидатом на посаду міського голови Кривого Рогу в 2015 році, у другому турі перемогу здобув Юрій Вілкул, розрив становив 752 голосів, Юрій Вілкул набрав 49,3%, а Милобог — 48,8%. Після протестів, на призначених дочасних виборах, програв Юрію Вілкулу.
Костянтин Павлов «Опозиційна платформа – За життя» Народився у 1973 році в м. Кривий Ріг. Громадянин України, освіта вища, член партії «Опозиційна платформа – За життя», працює у Виконавчому комітеті Криворізької міської ради, на посаді радника міського голови. Народний депутат України 7-го (балотувався від Партії регіонів) та 8-го скликань (самовисування, фракція «Опозиційний блок»). 2019 року балотувався на парламентських виборах до Верховної Ради України як самовисуванець, але програв.
Павло Сухоцький Самовисування Народився у 1977 році, в м. Феодосія, Автономна Республіка Крим. Громадянин України, освіта вища, безпартійний,  директор ТОВ «ТЦ Проспект». Активно представляв інтереси президентської команди, але відмовився від участі у місцевих виборах від «Слуги Народу». Пояснив це протестом проти висування кандидатом на посаду міського голови Кривого Рогу гендиректора Центрального комбінату Дмитра Шевчика.
Дмитро Шевчик «Слуга Народу» Народився у 1977 році в м. Кривий Ріг. Громадянин України, освіта вища, безпартійний, генеральний директор ПАТ «Центральний гірничо-збагачувальний комбінат». У 2006 році балотувався у Верховну Раду від Блоку Литвина, але не пройшов. У 2015 році став депутатом Дніпропетровської облради від Опозиційного блоку.

Нагадаємо, раніше «Лица» повідомляли, хто претендує на посаду міського голови міст Дніпро і Кам’янське.

 

Поділитися: