Медзаклади Дніпропетровщини отримали 15 нових апаратів ШВЛ

30 жовтня 2020 о 12:30 - 1848

adminadmin


Медзаклади Дніпропетровщини отримали 15 нових апаратів ШВЛ

Корпорація Vingroup надала Дніпропетровській області гуманітарну допомогу у вигляді 15 апаратів штучної вентиляції легень VSmart VFS-510. Обладнання розподілили медзакладами регіону. Про це повідомили у департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації.

«Корпорація Vingroup закупила для українських лікарень сучасні апарати штучної вентиляції легень. 15 одиниць Міністерство охорони здоров’я виділило для Дніпропетровщини. Перші 10 з них медзаклади області отримали у серпні 2020-го. Ще 5 вже розподілили іншими лікарнями. Незабаром апарати надійдуть до медичних установ», — сказали у департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА.

Апарати ШВЛ вже надійшли до Дніпропетровського обласного клінічного лікувально-профілактичного об’єднання «Фтизіатрія», багатопрофільної клінічної лікарні з надання психіатричної допомоги, обласної дитячої лікарні, а також до центральних лікарень Слобожанського, Новомосковська, Верхньодніпровська та Петриківки.

Незабаром 2 апарати VSmart VFS-510 отримає Клінічний онкологічний диспансер, по одному — обласний медичний психіатричний центр з лікування залежностей зі стаціонаром, Синельниківська центральна міська лікарня та Жовтоводська міська лікарня.

Апарат ШВЛ призначений для примусової подачі газової суміші (кисень і стиснене висушене повітря) до легень з метою насичення крові киснем і видалення з легень вуглекислого газу. Цей прилад незамінний при лікуванні тяжких випадків COVID-19, коли в пацієнтів уражена більша частина легень та вони не можуть самостійно дихати.

Раніше «Лица» розповідали, що, згідно з даними Кабінету міністрів, лікарням Дніпропетровщини не вистачає більш ніж 100 тисяч масок і рукавичок, а подекуди медзаклади не мають навіть третини від їхньої потрібної кількості.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: