Медики Дніпропетровщини отримали вересневі надбавки від держави за боротьбу з COVID-19

29 жовтня 2020 о 13:30 - 1423

adminadmin


Медики Дніпропетровщини отримали вересневі надбавки від держави за боротьбу з COVID-19

2759 медиків Дніпропетровської області отримали виплати від держави за боротьбу з коронавірусом у вересні, їх загальна сума склала 42,6 млн грн. Про це повідомив голова облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

«Медики Дніпропетровщини знаходяться на передовій боротьби з коронавірусом. Вони працюють, не шкодуючи сил: консультують, лікують, підтримують у найважчі хвилини. Саме їх професіоналізм і витривалість — наша надійна опора в період пандемії, коли стрімко зростає кількість хворих, — наголосив Олександр Бондаренко. — Медпрацівників регіону заохочуємо обласним та державним коштом, зокрема за програмою медичних гарантій через НСЗУ виплати за роботу у вересні отримали 2759 осіб».

Так, надбавки отримали 1.155 працівників обласного центру екстреної допомоги та медицини катастроф, 213 членів мобільних бригад й 1.391 робітник госпітальних баз Дніпра, Кривого Рогу, Першотравенська, Павлограда, Нікополя, Новомосковська.

Нагадаємо, що максимальний розмір доплати — 300% від посадового окладу. Скільки саме отримає кожен з працівників — вирішує керівник медзакладу.

Раніше «Лица» повідомляли, що 301 медпрацівник регіону отримав близько 3,3 тис. грн премії з обласного бюджету.

Також ви можете дізнатися, як впоратися зі страхом інфікування COVID-19: спеціалісти Дніпропетровського обласного центру соціально значущих хвороб радять дбати про інформаційну гігієну, робити фізичні вправи, збалансовано харчуватися й не боятися аналізувати свої тривожні стани.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: