Медиків Дніпропетровщини преміювали за боротьбу з COVID-19

23 жовтня 2020 о 19:00 - 1934

adminadmin


Медиків Дніпропетровщини преміювали за боротьбу з COVID-19

У Дніпропетровській області державним та місцевим коштом заохочують медиків, які допомагають хворим на коронавірусну інфекцію. Так, за вересень премії від області отримав 301 працівник закладів охорони здоров’я. Про це сповістив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

«Ми першими серед інших регіонів України почали преміювати медиків за боротьбу з COVID-19. Так, за роботу у вересні обласні премії отримав 301 медпрацівник: фахівці «швидких» та лікарні ім. Мечникова. На таке заохочення виділили 1,5 млн грн. Тривають і щомісячні виплати грошових надбавок від держави. Їх нараховують через НСЗУ — за програмою медичних гарантій», — розповів голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

Серед працівників медзакладів, які отримали грошову допомогу у вересні, 172 були з обласного центру екстреної допомоги та медицини катастроф, а 129 — з обласної лікарні ім. Мечникова.

Розмір грошових виплат в середньому — 3,3 тис. грн на руки.

Також відомо, що держава виділила більш ніж 2 мільярди гривень на страхування лікарів, що ризикують захворіти на COVID-19. Проте виплати будуть зроблені, лише якщо медик отримає ступінь інвалідності протягом пів року або помре від ускладнень хвороби: 630 тис. грн — III група інвалідності, 735 тис. грн — II група, 840 тис. грн  — І група, смерть — 1,5 млн грн.

Раніше «Лица» писали, що зусиллями обласної влади центр екстреної медичної допомоги отримає 74 нові автомобілі «швидкої», а на обласну «гарячу лінію» з питань коронавірусу надійшло понад 6,5 тис. звернень стосовно надання гуманітарної допомоги, правил карантину, симптомів COVID-19 тощо.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: