Обласний центр екстреної медичної допомоги отримає 74 нові автомобілі «швидкої»

22 жовтня 2020 о 16:00 - 2375

adminadmin


Обласний центр екстреної медичної допомоги отримає 74 нові автомобілі «швидкої»

Зусиллями влади Дніпропетровський обласний центр екстреної медичної допомоги отримає 74 нові машини, оснащені сучасним медичним обладнанням з Італії, Німеччини, Кореї та України. Про це «Лица» дізналися з офіційних джерел Дніпропетровської облдержадміністрації та облради.

За словами керівника центру екстреної медичної допомоги Радія Шевченка, автопарк «швидких» не оновлювався з 2013 року, а тепер, у 2020, він отримає нові авто європейського класу «В» із портативними й стаціонарними кисневими апаратами, дефібрилятором, кардіомонітором, шинами для іммобілізації постраждалих та іншими необхідними приладами й реманентом.

 

Відповідно до рішення обласної ради, авто будуть придбані в лізинг із контрактом на 5 років. Для покупки перших 7 автомобілів з обласного бюджету центру екстреної медичної допомоги виділили майже 4 млн грн, а загальна вартість оновлення автопарку на 74 карети склала 154 млн.

«Розвиток медицини для нас в пріоритеті, тим паче — під час пандемії коронавірусу. Закуповуємо для лікарень сучасне обладнання, а нині розпочали регіональну програму з оновлення автопарку «швидких». Така масштабна модернізація дозволить покращити якість надання меддопомоги мешканцям Дніпропетровщини. А ще — врятувати не одне життя», — зазначила в. о. директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Вікторія Кулик.

«Взагалі це один з наших пріоритетів для того, щоб люди могли отримувати якнайшвидше та якнайякісніше медичну допомогу тоді, коли вони її найбільше потребують. Особливо зараз — під час епідемії», — прокоментував ініціативу голова Дніпропетровської обласної ради Святослав Олійник.

Також ви можете прочитати про правила безпечних виборів й поради з цього приводу від Дніпропетровської ОДА, а також дізнатися, як колишній мер Дніпра піариться, спекулюючи темою COVID-19.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: