Документ, маска та власна ручка: мешканцям Дніпропетровщини розповіли, як безпечно проголосувати на виборах

20 жовтня 2020 о 17:00 - 2155

adminadmin


Документ, маска та власна ручка: мешканцям Дніпропетровщини розповіли, як безпечно проголосувати на виборах

Три «кити», які стануть запорукою безпечних виборів під час пандемії, — це захисна маска, дезінфекція, соціальна дистанція у метр. Дотримуватися простих правил мають усі: і члени комісії, і спостерігачі, і ті, хто прийде голосувати.

Про тонкощі в організації роботи дільниць 25 жовтня розповіли в департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА:

«Уряд визначив заходи безпеки під час проведення виборів з огляду на постанову №641, що регулює правила перебування у громадських місцях. Засоби захисту повинні мати усі члени виборчої комісії, спостерігачі, поліціянти. Роботу дільниць організують з урахуванням карантину. Протиепідемічних правил обов’язково повинні дотримуватися і самі виборці».

Виборцям слід взяти з собою на голосування, окрім документа, захисну маску чи респіратор та ручку, а от дітей краще залишити вдома.

На вході до приміщення дільниці обов’язково потрібно скористатися дезінфектором, вдягти маску на ніс та рот. Працівники дільниці перевірять температуру та спитають про самопочуття.

Всередині — обов’язково дотримуватися соціальної дистанції не менш ніж 1 метр з іншими людьми, спираючись на спеціальну розмітку. При оформленні бюлетеня для голосування члени виборчої комісії можуть попросити тимчасово зняти маску для підтвердження особи.

Потоки виборців на вхід та вихід будуть розділені. Люди з підвищеною температурою або ознаками хвороби рухатимуться окремим маршрутом: для них облаштують спеціальну кабінку.

Меблі, дверні ручки, урни для голосування мають кожні 2 години обробляти дезінфектором. У приміщенні будуть забезпечувати вологе прибирання — не рідше одного разу на 4 години.

«Лица» вже повідомляли, що представник «Команди Дніпра» Микола Саляєв наголосив на необхідності посилення протиепідемічних заходів задля безпеки виборців. Ще раніше дніпрянам нагадали про важливість дотримання карантинних обмежень під час богослужінь.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: