Дніпрянам нагадали про необхідність дотримання карантинних обмежень під час богослужінь

14 жовтня 2020 о 17:00 - 2488

adminadmin


Дніпрянам нагадали про необхідність дотримання карантинних обмежень під час богослужінь

14 жовтня в Україні відмічають День захисника України, День українського козацтва та велике свято Православної Церкви — Покров Пресвятої Богородиці і Пріснодіви Марії.

Звичайно, віряни, що дотримуються релігійних обрядів, захочуть піти до церкви, аби вшанувати диво, коли Пресвята Богородиця накрила жителів Константинополя своїм омофором, після чого вороги їх не побачили.

Та все ж, яка не була б шана до християнських святинь, треба дотримуватися карантинних заходів, щоб уникнути захворювання на COVID-19. Дніпропетровська облдержадміністрація на чолі з Олександром Бондаренком нагадала про необхідність дотримання карантинних обмежень під час богослужінь та провела інформаційну роботу з цього приводу серед релігійних організацій міста та області.

Про важливість дотримання цих правил у сюжеті «34 телеканалу» розповів митрополит Іреней. Владика розповів, що до останнього не вірив у COVID-19, допоки сам не захворів. Його госпіталізували у лікарню ім. Мечникова у надважкому стані, а краще служителеві церкви стало тільки за 10 днів.

«Слава богу, що є гідні лікарі, які надають таку допомогу. Я випробував на собі, я лікувався, я розумів, що не можна йти та заражати інших. Це страшно. Не дай Боже. Я терпів, молився…», — сказав митрополит Іреней після свого одужання.

Раніше ми вже повідомляли про спалах коронавірусної хвороби серед священників, що стався ще влітку. Останній же великий спалах COVID-19 у Дніпрі стався серед працівників ТОВ «Дніпрогаз».

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: