Колишній мер Дніпра використовує ситуацію з COVID-19 для передвиборчого піару

22 жовтня 2020 о 12:00 - 2348

admin


Колишній мер Дніпра використовує ситуацію з COVID-19 для передвиборчого піару

25 жовтня в Україні пройдуть місцеві вибори, і чим ближче ця майже сакральна дата, тим більше «сірого» та «чорного» маркетингу дозволяють собі кандидати на посади мерів та депутатів різноманітних рад.

Не оминув таку можливість і одіозний мер Дніпра 2000-2014 років Іван Куліченко. Колишній «регіонал» та «БЮТ-івець» цього року став кандидатом № 1 від партії «Наш Край» до Дніпровської міської ради. Для перемоги піар-технологи партії не вигадали нічого кращого, аніж спекулювати пандемією коронавірусу.

Багато жителів міста могли побачити на своїх вхідних дверях або в поштових скриньках специфічної форми листівку із гаслом «Захисти свою родину від COVID-19». Головною особливістю агітки став QR-код, відсканувавши який можна потрапити на сайт і ознайомитися з пропозиціями Куліченка онлайн.

На звороті листівки красується текст, який міг би стати урочистою промовою кандидата, якби не пандемія та заборона масових заходів:

«На жаль, агітація проходить на тлі поширення вірусу COVID-19. Ризику зараження піддаються дедалі більше людей, а візити агітаторів і без цього дратують багатьох з вас.

«НАШ КРАЙ» піклується про Ваше здоров’я, тому проводить агітацію безпечно для Вас!»

На жаль, «міцні господарники» не уточнили інформацію перед створенням агітаційного матеріалу, адже COVID-19 — це назва хвороби, викликаної вірусом SARS-CoV-2.

Журналіст «Лиц» на свій страх і ризик перейшов за покликанням з QR-коду й опинився на сторінці «НАШ КРАЙ Дніпро». Замість відеозвернення, яке «обіцяв» Іван Куліченко, там він побачив ролик тривалістю 30 секунд із максимально узагальненим змістом:

«Мета «Нашого краю» — сучасна й успішна Дніпропетровщина, і ми досягнемо цього разом», — сказав кандидат Куліченко своїм потенційним виборцям.

«Наш край» на Дніпропетровщині

«Наш край» на Дніпропетровщині – це досвідчена команда господарників і професіоналів, яку очолює Іван Куліченко. Ми знаємо, як зробити життя в рідному краї комфортним та безпечним!Голосуй 25 жовтня за господарників, а не господарів та слуг!

Опубліковано НАШ КРАЙ Дніпро Середа, 14 жовтня 2020 р.

 

Крім цього, вкотре був проголошений слоган партії, яким політтехнологи, певно, дуже пишаються:

Ми ж нагадаємо тільки кілька «подвигів» Івана Куліченка: у лютому 2014 року він легалізував діяльність «тітушок», назвавши їх «Народною дружиною Дніпропетровської області»; ще раніше справами мера настільки цікавилася обласна прокуратура, що «Лица» охрестили його «постійним клієнтом» цього закладу.

У 2010 він став учасником «Партії регіонів» та вчетверте отримав мерське крісло, а вже в кінці 2014 балотувався до Верховної ради України від «Блоку Петра Порошенка» (нині — «Європейська солідарність»). Голосувати чи не голосувати за «господарників та професіоналів» — вирішувати вам.

Поділитися: