Масові святкування під час карантину? Громади просять обласну владу відмінити подібні заходи

08 вересня 2020 о 14:00 - 40089

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Масові святкування під час карантину? Громади просять обласну владу відмінити подібні заходи

На Петриківщині відмінили традиційний етнофестиваль «Петриківський дивоцвіт», на якому щорічно збиралося десятки тисяч людей з усієї Дніпропетровщини!

У зв’язку із погіршенням статистики COVID-19 та збільшенням випадків захворювання, селищна рада Петриківки провела позачергові засідання комісії ТЕБ і НС. На останньому запропонували перенести терміни проведення фестивалю на період після закінчення карантину в Україні і таким чином запобігти поширенню хвороби COVID-19:

Обласна рада та адміністрація таке рішення підтримують.

Збільшення кількості хворих на коронавірус є проблемою нині не тільки громад, а й здебільшого обласного центру. У Дніпрі всього за три тижні захворюваність збільшилась у 10 разів!

Місто із «зеленої зони» переходить до «жовтої». Щодня збільшується кількість важких пацієнтів із COVID-19. Нині лікуються 637 людей, з них 272 – у стаціонарі.

Втім, усе це не стало на заваді проведенню масових гулянь до Дня Міста. Міська рада не обмежує заходи, а навпаки – радо запрошує містян до скупчень у різних районах, що автоматично означає порушення соціальної дистанції та поширення COVID-19.

Геннадій Корбан, голова громради Дніпра, особисто закликає людей до порушення карантинних норм. Тоді, коли вся країна та світ намагаються стримати другу хвилю коронавірусу, масові заходи у Дніпрі розписані на усі вихідні!

Для прикладу: День Вінниці 2020 скасовано до закінчення пандемії, так само як у Львові та інших містах.

Невже це той випадок, коли міській владі не важливо здоров’я населення, щоденна праця медиків, у деяких випадках навіть життя людей?! Чим ближче до місцевих виборів, тим важливіше попри усі обмеження провести власну піар кампанію?

Закликаємо людей бути уважними до свого здоров’я та здоров’я своїх рідних! Краще будьте на свіжому повітрі подалі від скупчення людей.

Ігор Правенко

Фото анонсу – легені, уражені COVID-19 (фото – Wikipedia.org)

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: