«Петриківський дивоцвіт»-2019 пройшов із розмахом

23 вересня 2019 о 08:55 - 1575
«Петриківський дивоцвіт»-2019 пройшов із розмахом

Рекорд з боді-арту, національний дизайнерський одяг, Юрій Ткач та концерт гурту «KAZKA» – «Петриківський дивоцвіт» 2019 пройшов із розмахом!

Про це повідомила Дніпропетровська обласна рада на своїй сторінці в Facebook.

12-й фестиваль зібрав надзвичайну кількість жителів Дніпропетровщини та гостей. Цього року на відвідувачів чекала дійсно цікава та різноманітна програма. Ведучим знову став відомий шоумен – Юрій Ткач.

Яскраві і неповторні локації, національні ремесла і традиції! Кожен район області представив себе піснями, віршами, творчими здобутками та смаколиками.

Протягом дня гості мали змогу відвідати виставкові та ярмаркові галявини, взяти участь у модній, спортивній та козацькій платформах. Для дітей також працювала ціла платформа із розвагами – «Петрик П’яточкин.ua».

«Втім, не самі лише розваги складають «Петриківський дивоцвіт», – зазначив ініціатор етно-фестивалю Гліб Пригунов, – ми беремо найкраще з культури минулого українського народу і робимо це модним та популярним сьогодні. Українські традиції – не шароварщина, як деякі вважають. Вони є надбанням світової культури. Це доводить той факт, що Петриківський розпис та козацькі пісні організація ЮНЕСКО включила до переліку нематеріальної культурної спадщини людства!».

Голова обласної ради також розповів, що за останні 4 роки захід перетворився зі звичайного ярмарку на масштабний етно-фестиваль. Щороку його програма стає більш насиченою численними локаціями, виступами зірок української естради, гастрономічною феєрією, конкурсами, сюрпризами та українськими традиціями.

«Серед нових цікавинок цього року була українська мода – до нас приїхали навіть з інших областей дизайнери, аби представити свої моделі національного одяку. Окрім того, ми знову встановили рекорд – тепер у нас не тільки найбільший рушник, але й найбільша кількість облич, розмальованих петриківським боді-артом!» – розповів Глеб Пригунов.

Після усіх розважальних заходів ввечері перед гостями виступив відомий гурт «KAZKA».

Поділитися: