Лікарні Дніпра «зливаються» без належних розрахунків та економічного підґрунтя

25 лютого 2021 о 13:45 - 1109

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Лікарні Дніпра «зливаються» без належних розрахунків та економічного підґрунтя

Керівництво Дніпра створює ситуацію для ліквідації комунальних лікарень, щоб держава платила приватним лікарням за лікування хворих дніпрян.

Такий висновок робить жителька Самарського району міста Ірина Дейнеко після аналізу законодавчої бази та наявних документів у сфері охорони здоров’я.

«Національна служба здоров’я є замовником медичних послуг, тобто укладає договори на користь пацієнтів, які отримують гарантований державою безкоштовний пакет медичних послуг, з медичними установами – на медичне обслуговування населення та фінансує їх.

Вся інформація про ці договори – у відкритому доступі на сайті служби.

Для служби не має значення, хто надає медичні послуги – комунальні, державні або приватні структури. Для служби головне – конкуренція і рівність всіх форм власності», – каже дніпрянка.

Між тим, за її даними, у 6-й міській лікарні Дніпра (вул. Батумська) вже звільнили два поверхи, куди перебереться з житлового масиву Червоний Камінь міська лікарня № 11. У 6-ту ж переїжджає і міська лікарня № 9 (пр. Мануйлівський).

Дніпровська міська лікарня №12 з житлового масиву Придніпровськ «зливається» з міськлікарнею № 16 (пр. Б. Хмельницького), а на площах першої буде створено «сучасний реабілітаційний центр стаціонарного профілю».

Нагадаємо, «Клініка сімейної медицини» у Дніпрі належить батьку бізнес-партнера міського голови – Олегу Корбану.

Раніше повідомлялося, що рішення про «злиття» лікарень та поліклінік Дніпра прийняте по сфальсифікованому документу.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: