Криворіжанка організувала виставку кераміки у Парижі для допомоги Україні

25 березня 2022 о 20:00 - 9141

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Криворіжанка організувала виставку кераміки у Парижі для допомоги Україні

У Парижі художниця Зоя Скоропаденко уродженка з Кривого Рогу організувала виставку «Про кераміку!» на допомогу український армії.

Про виставку розповіли у “Дніпрі вечірньому”.

Зоя Скоропаденко народилася та виросла у Кривому Розі. Де навчилася керамічного мистецтва від українського художника Григорія Синиці з 5-ти років свого життя.

Потім життя їх складалось в напрямку розвитку цього мистецтва, вона навчалась в Інституті образотворчого мистецтва. Потім поступила до Львівського університету, але на журналістику. З 2000-х років переїхала до Монако. Потім у Францію.

На виставці представлені роботи сучасних майстрів, роботи легендарного гончаря із Сарти П’єр-Інокентій Гімонно де ла Фортері (1726-1794) та ще багато робіт XVIII століття.

Один з представлених майстрів – відомий в Україні французький актор Жана Маре, який наприкінці свого життя захопився керамічним мистецтвом.

Виставка Зої проходить в галереї The Meloy Art, яку допомогли організувати друзі художниці аби донести европейській спільності про те, що відбувається наразі в України та показати усю красу талановитої української культури.

Отримані гроші від виставки будуть перераховані для української армії у фонду «Повернися живим!».

Та ще художниця хоче провести кілька аукціонів на підтримку українських притулків.

«Лица» також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: