Криворізький тубдиспансер уклав угоду з НСЗУ на майже 5 млн гривень

18 травня 2021 о 17:45 - 386

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


Криворізький тубдиспансер уклав угоду з НСЗУ на майже 5 млн гривень

Перші договори з НСЗУ протитуберкульозних закладів Дніпропетровщини вже укладені.

Про це повідомляє прес-служба обласної ради.

Станом на 12 травня спеціалізовані протитуберкульозні заклади отримали від НСЗУ проекти договорів. Тепер НСЗУ буде відшкодовувати кошти аптечним закладам за лікарські засоби, безоплатно відпущені пацієнту при наявності рецепта від лікаря ПМД. Домовленості з Національною службою здоров’я вже уклали КП «Фтизіатрія» (орієнтовна сума – 169 млн.грн.), КП «Криворізький протитуберкульозний диспансер» ДОР »- 6 пакетів (орієнтовна сума – 4,9 млн.грн.) Та КП« Каменський протитуберкульозний диспансер »ДОР» – 4 пакети (сума договорів уточнюється).

«Це дозволить знизити навантаження на обласний бюджет і забезпечить безкоштовний базовий пакет медичних послуг, які будуть надаватися на базі КП« Криворізький протитуберкульозний диспансер »ДОР». Саме це підприємство рішенням V-й позачерговій сесії ДОР об’єднало медустанови фтизіатричної галузі області в одну структуру », – пояснив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Єдина фтизіатрична структура також дозволить розширити спектр медичних послуг на базі протитуберкульозних закладів: первинна медична допомога – сімейний лікар, паліативна допомога невиліковним хворим на дому і в стаціонарних умовах, хірургічна допомога, медична реабілітація в пульмонології, лікування COVID-19 і ін.

“Лица” раніше писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: