«Команда Дніпра» вимагає перенесення місцевих виборів через епідеміологічну ситуацію в Дніпрі і Україні

10 жовтня 2020 о 13:05 - 3899

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


«Команда Дніпра» вимагає перенесення місцевих виборів через епідеміологічну ситуацію в Дніпрі і Україні

Представники політичної партії «Команда Дніпра» виступили із заявою про перенесення місцевих виборів-2020 в Україні – в зв’язку з епідемічною ситуацією з поширення коронавірусної хвороби.

Про це повідомила пресслужба партії.

За словами кандидата в мери Дніпра від політсили Дмитра Семеренко, виборці повинні мати можливість проголосувати в більш безпечний для них час.

«Можна по-різному ставитися до коронавіруса, але статистика захворюваності не оманлива. На сьогоднішній день в Дніпропетровському регіоні щодня фіксується близько 300 хворих, і з кожним днем ​​ця цифра зростає. Місто давно знаходиться в «помаранчевій» зоні і впевнено рухається до «червоної». Наші лікарні заповнені, персоналу не вистачає.

У цих умовах провести вибори буде максимально складно. Адже зібрати тисячі людей і пропустити їх через замкнутий простір виборчих дільниць означає поставити їх життя під загрозу.

Ми звертаємося до Верховної Ради України, до всіх політичних партій, до влади міста з заявою, що місцеві вибори повинні бути перенесені і проводитися в більш безпечний для нашого населення час», – сказав Дмитро Семеренко.

У свою чергу, кандидат у депутати Дніпровської міськради від партії «Команда Дніпра» Микола Саляєв повідомив, що через 5-7 днів після проведення місцевих виборів нас чекає катастрофа з захворюваністю на коронавірус. Експериментувати з життями українців не можна, а шляху надати людям проголосувати безпечно на даний момент немає.

«Ми дуже пильно стежимо за ситуацією з поширенням коронавіруса в Дніпрі і області. Це питання безпеки наших рідних, близьких, знайомих і всіх громадян України.

З 1 серпня 2020 року на сьогоднішній день захворюваність в регіоні зросла в 16 разів. На даний момент в Дніпропетровській області зафіксовано 4.166 хворих на коронавірус. Попереду нас чекають місцеві вибори, і замкнутий простір виборчих дільниць – ідеальний ґрунт для поширення COVID-19. Тому, через 5-7 днів після місцевих виборів ми отримаємо катастрофу.

Наша команда хоче піти на вибори і перемогти, але зараз потрібно приймати серйозні рішення. Зваживши всі «за» і «проти», ми вирішили, що не можемо експериментувати з життями українців: йти на вибори небезпечно. І ми не бачимо ​​шляхів безпечно надати людям право проголосувати. Тому, просимо перенести місцеві вибори», – сказав кандидат.

Микола Саляєв зазначив, що вибори буде доречно провести тоді, коли показники захворюваності почнуть демонструвати стійку тенденцію до спаду.

Нагадаємо, раніше «Команда Дніпра» закликала для пришвидшення процесів та покращення рівня послуг поширювати в Дніпрі діджиталізацію.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: