Для пришвидшення процесів та покращення рівня послуг в Дніпрі треба поширювати діджиталізацію, – «Команда Дніпра»

07 жовтня 2020 о 13:15 - 4240

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Для пришвидшення процесів та покращення рівня послуг в Дніпрі треба поширювати діджиталізацію, – «Команда Дніпра»

Представник «Команди Дніпра», фахівець з електронного документообігу Євгеній Поляруш заявив, що політична партія розробила план розвитку та діджиталізації міста.

Про це стало відомо під час прес-конференції, повідомляє ІА «Мост-Днепр».

«Ми вирішили створити план розвитку та діджиталізації міста, назвати його «Смарт-сіті» і зробити декілька заходів, які б працювали в цьому напрямку. До нас долучились люди, які на цьому розуміються, які вже реалізували декілька стартапів і можуть з нами поділитися своїм досвідом. А потім вже поширити діджиталізацію усім містом для пришвидшення процесів та покращення рівня послуг», – сказав він.

Євгеній Поляруш

 

Як повідомила на пресконференції експертка з організації бізнес-заходів та роботи зі стартапами Соломія Бойко, 17-18 жовтня у Дніпрі у Fabrica L відбудеться хакатон «Hack for Dnipro».

«17-18 жовтня ми проводитимемо хакатон Hack for Dnipro: розумні рішення для жителів міста. Цей захід відбудеться у Fabrica L (район вул. Казакова). Мета хакатону – знайти розумні рішення та проекти для нашого міста, які дозволять комфортно жити.

Під час заходу відбуватимуться майстер-класи, буде організована командна робота, аби у підсумку отримати 10-12 проектів, які можуть бути реалізовані на теренах нашого міста», – сказала вона.

Соломія Бойко

 

Також, власник стартап-компанії RB, сертифікований спеціаліст Microsoft, розробник авторських навчальних програм для IT-спеціалістів Сергій Зоря висловив власну думку щодо діджиталізації Дніпра. За його словами, першим діджитал-проектом в місті має стати «Карта мешканця Дніпра».

«Діджиталізація – це те, що має бути в місті уже вчора. Це той інструмент, який дозволить владі взаємодіяти з громадянами, а громадянам – з владою. Вона дозволить зробити наше місто відкритим й покращити сервіс.

Діджиталізація – це той сервіс, який можна швидко розробити, і він не потребує залучення великої кількості ресурсів. Перш за все, необхідно налагодити механізм взаємодії з мешканцями. Запропонувати їм, власне, самим формувати своє місто.

Ми також плануємо запровадження IT-кластерів у Дніпрі, створення постійних осередків, які допоможуть розвиватися стартапам», – сказав IT-спеціаліст.

Сергій Зоря

 

За його словами, першим діджитал-проектом має стати «Карта мешканця Дніпра». Далі – трансформація бібліотечного середовища та навчального процесу.

«Нею (картою мешканця Дніпра – ред.) містяни зможуть сплатити проїзд у міському транспорті, реєструватися на прийоми, надавати послуги та контролювати виконання цих послуг.

У нас в місті є велика кількість бібліотек, де не відбувається жодного заходу. Ми плануємо в рамках цих бібліотек створювати розумні платформи для різноманітних заходів. Також діджитал варто запровадити у сфері навчання, аби цей процесс був цікавим.

А ще в місті варто реалізовувати інноваційні продукти, які дозволять збільшити енергоефектівнисть та контролювати власні витрати на комунальні послуги», – зазначив Сергій Зоря.

Нагадаємо, раніше Дніпро «Команда Дніпра» запропонувала, як зробити наше місто доброзичливим для підприємництва

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: