«Команда Дніпра» пропонує підтримувати міські стартапи та розвивати експорт

06 жовтня 2020 о 11:10 - 2393
«Команда Дніпра» пропонує підтримувати міські стартапи та розвивати експорт

Дніпро має бути доброзичливим для підприємництва. Саме тому представники політичної партії «Команда Дніпра» розробили план, за яким має розвиватися бізнес у місті.

Про це повідомили в прес-службі партії, передає ІА «Мост-Дніпро».

Так, допомогу підприємництву у Дніпрі варто розпочати з доступної та якісної бізнес-освіти, далі – надавати підтримку стартапам та розвивати експорт через включення бізнесу в світові мережі.

«Ми прагнемо глибокого діалогу між владою та бізнесом. Наше місто має шалений людський потенціал, і йому треба дати дорогу!

Допомога бізнесу повинна нарешті вилитися у конкретні дії. Так, ми маємо надавати доступну, якісну та актуальну бізнес-освіту; підтримувати підприємців та стартапи досвідченими менторами, що допомагають заощадити час та кошти на етапі становлення бізнесу.

В Дніпрі варто створити бізнес-інкубатори та бізнес-лабораторії для розробки прототипів і виведення їх на міжнародний ринок.

Також необхідно розвивати експорт через включення бізнесу в світові мережі», – йдеться в повідомленні.

У партії зазначили, що прагнуть залучати локальних та зовнішніх інвесторів для створення нових підприємств і забезпечення городян робочими місцями, а також розвивати бізнес-нетворкінг із залученням бізнесменів з усього світу.

Нагадаємо, раніше лідерка політичної партії «Команда Дніпра» Олександра Климова розповіла, як зробити Дніпро туристично привабливим містом.

Поділитися: