«Команда Дніпра» пропонує підтримувати міські стартапи та розвивати експорт

06 жовтня 2020 о 11:10 - 3492

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


«Команда Дніпра» пропонує підтримувати міські стартапи та розвивати експорт

Дніпро має бути доброзичливим для підприємництва. Саме тому представники політичної партії «Команда Дніпра» розробили план, за яким має розвиватися бізнес у місті.

Про це повідомили в прес-службі партії, передає ІА «Мост-Дніпро».

Так, допомогу підприємництву у Дніпрі варто розпочати з доступної та якісної бізнес-освіти, далі – надавати підтримку стартапам та розвивати експорт через включення бізнесу в світові мережі.

«Ми прагнемо глибокого діалогу між владою та бізнесом. Наше місто має шалений людський потенціал, і йому треба дати дорогу!

Допомога бізнесу повинна нарешті вилитися у конкретні дії. Так, ми маємо надавати доступну, якісну та актуальну бізнес-освіту; підтримувати підприємців та стартапи досвідченими менторами, що допомагають заощадити час та кошти на етапі становлення бізнесу.

В Дніпрі варто створити бізнес-інкубатори та бізнес-лабораторії для розробки прототипів і виведення їх на міжнародний ринок.

Також необхідно розвивати експорт через включення бізнесу в світові мережі», – йдеться в повідомленні.

У партії зазначили, що прагнуть залучати локальних та зовнішніх інвесторів для створення нових підприємств і забезпечення городян робочими місцями, а також розвивати бізнес-нетворкінг із залученням бізнесменів з усього світу.

Нагадаємо, раніше лідерка політичної партії «Команда Дніпра» Олександра Климова розповіла, як зробити Дніпро туристично привабливим містом.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: