Лідерка «Команди Дніпра» представила своє бачення розвитку міста

22 вересня 2020 о 13:30 - 2356

adminadmin


Лідерка «Команди Дніпра» представила своє бачення розвитку міста

Лідер політичної партії «Команда Дніпра» Олександра Климова поділилася власним баченням того, як зробити Дніпро туристично привабливим містом. За її словами, це об’ємна праця, що включає в себе безліч факторів. Крім реконструкції старовинних фасадів, місту також необхідно створити зручний громадський транспорт і налагодити комунікацію між владою та громадськістю, щоб сформувати позиціонування міста з точки зору туристичної привабливості.

Про це вона повідомила в коментарі ІА «Мост-Днепр».

«Європейські практики підтверджують, що робота над туристичною привабливістю міста – це об’ємна праця, що включає в себе безліч факторів. Перш за все, необхідно поцікавитися у самих жителів міста і туристів, що необхідно зробити, щоб Дніпро став туристично привабливим. Ми спілкувалися з городянами і більшість з них відзначають, що після приїзду з Харкова, Києва, Львова, вони відчувають, що наше місто не таке привабливе і затишне: блякле, тьмяне, і негарне, в ньому мало краси і приємної атмосфери.  Вони також поскаржилися, що їм важко відповісти гостям на питання про те, що можна цікавого побачити в нашому місті.

Основними проблемами вони бачать недоглянуті фасади будівель, сумну архітектуру, покинуті будинки і парки. У нас є історична спадщина, але чи можемо ми їм похвалитися? У Дніпрі є будови минулого, позаминулого століття. Якби ми зберігали нашу культурну спадщину, вписували нові споруди в загальну концепцію міста, а не хаотично його забудовували, якби у нас був гарний центральний парк, то були б більш привабливими. Місто страждає від відсутності краси», – сказала вона.

Олександра Климова зазначила, що, крім зовнішньої привабливості, місто має бути доступним для туристів.

«Місту потрібен аеропорт і супутній зручний трансфер, він повинен вписуватися в міжнародні та міжміські транспортні мережі, а також мати розвинену залізничну інфраструктуру. Звертаючись до досвіду польських і німецьких колег, зазначу, що за допомогою ж/д сполучення між містом і передмістям також можливо залучити робочу силу в міста і розвантажити автомобільні дороги. Однією фразою, потрібно створювати стратегічну програму розвитку міста на 10-15 років, тому що, розбираючи одну тему, ми грузли в інший.  Містом давно і всерйоз ніхто не займався. Хоча позитивні зміни безумовно є», – повідомила вона.

Також, лідер політичної партії «Команда Дніпра» Олександра Климова висловила свою позицію щодо того, чому городяни повинні підтримати Сергія Риженка на місцевих виборах-2020.

«Коли городяни обирають мера, вони повинні діяти не емоційно, а дотримуватися якоїсь логіки. Міський голова – це, перш за все, лідер думок, а не політична фігура. У зв’язку з цим, громадськість Дніпра розробила критерії, яким повинен відповідати майбутній кандидат на посаду мера. На нашу думку, мер повинен бути справжнім патріотом, господарем свого міста, бути здатним об’єднувати громадян, а також повинен бути ефективним менеджером і мати високі морально-етичні якості. На підставі цих критеріїв і будується наша позиція щодо підтримки Сергія Риженка в якості кандидата на пост міського голови Дніпра. А громадяни, проаналізувавши вищезазначені критерії, самі вільні визначати, хто для них є лідером думки», – сказала Олександра Клімова.

Молода політична сила «Команда Дніпра» також оприлюднила свою програму і на партійному з’їзді визначилася з кандидатом на пост міського голови.

Ним став бізнесмен і відомий альпініст Дмитро Семеренко, перший в Україні дніпровець, який підкорив Еверест.

Більш детально дивіться у сюжеті 9 каналу.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: