«Інтелектуальний балет» на заводі. DniPro ГогольFest готує для Дніпра порцію сучасного мистецтва

27 вересня 2021 о 19:30 - 2671

Регіна ОрловаРегіна Орлова


«Інтелектуальний балет» на заводі. DniPro ГогольFest готує для Дніпра порцію сучасного мистецтва

2-3 жовтня Дніпро порине у атмосферу фестивалю сучасного мистецтва.

Про це повідомляє Дніпровська міськрада.

У Центрі сучасної культури у Дніпрі (Dnipro Center for Contemporary Culture, або DCCC) презентуватимуть нову виставу театру “Дах” ALONE “ЦИФРОВА ОДІСЕЯ”, німецько-британську постлюдську танцювальну фікцію про майбутнє, а швейцарський театр сучасної хореографії виступить із виставою про стосунки між людьми.

Окрім театральної програми у Дніпровському центрі сучасної культури пройдуть освітні лекції, сторілівінг-екскурсії.

На Річковому вокзалі Дніпра запланована музична та візуальна програма

На DniPro ГогольFest гратимуть фрік-кабаре Dakh Daughters, RAGAPOP, електронний проєкт SI Process Станіслава Іващенка з «Вагоновожатих».

На території колишнього заводу ім. Карла Лібкнехта у Дніпрі біля шести заводських труб вперше облаштують сценічний майданчик із технікою – для створення масштабної світлової проекції.

“ТРУ” – це розповідь про Україну мрії через музику та візуальні інсталяції. Згідно задуму, простір між трубами – це портал між учора та завтра. У назві вистави фігурують й метафоричні символи: труби означають працю (труд) та правду (truth). Оперу створив режисер Влад Троїцький, а виконають її формація NOVA OPERA та танцювальний театр Totem Dance Theatre.

Гранд подія “ТРУ” розрахована на 500 глядачів офлайн. Втім. запланована й онлайн трансляція мистецького заходу.

Для бажаючих відвідати DniPro ГогольFest 1 жовтня з Києва відправиться спеціальний поїзд – Gogol train. Це єдиний у Європі арт-потяг із розмальованими вагонами і творчою програмою, яка відбуватиметься під час руху. Повернеться потяг до Києва вранці 4 жовтня.

Раніше “Лица” писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: