У Дніпрі пройде Всеукраїнський фестиваль сучасного театру

22 вересня 2021 о 10:00 - 9783

AvatarVirsavia Gonchar


У Дніпрі пройде Всеукраїнський фестиваль сучасного театру

У Дніпрі з 29 вересня по 3 жовтня відбудеться Всеукраїнський фестиваль сучасного українського театру.

Як повідомили в Дніпропетровській обласній раді, це перший такий захід в області та Україні. Його присвятили до Дня Незалежності України.

В Дніпропетровському театрі драми та комедії покажуть 6 вистав, які були написані за 30 років незалежності країни і висвітлюють трансформацію театру за цей час. Крім цього програма фестивалю передбачає щоденні майстер-класи з анімації предмету, постановки голосу, пластики, танцю та степу від всіх учасників.

До перегляду театральних постанов можуть долучитися онлайн охочі з усієї України. Вони мають перейти за QR-кодом на афіші.

У першому фестивалі візьмуть участь Івано-Франківський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Івана Франка, Київський Академічний Театр драми та комедії на лівому березі Дніпра, Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. Василя Василька та Луганський академічний театр.

Всі учасники поділяться та обміняються досвідом, культурними надбаннями. Вони також матимуть змогу ближче дізнатися про Дніпропетровщину завдяки Петриківці, екскурсії в історичному музеї та музеї АТО.

Раніше “Лица” також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: