Футбольний клуб з Томаківки буде виступати у Другій лізі

25 червень 2021 о 13:30 - 5110

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


Футбольний клуб з Томаківки буде виступати у Другій лізі

У сезоні 2021/22 у Чемпіонаті України Дніпропетровщину буде представляти ще один футбольний клуб “Скорук” з  селища Томаківка Нікопольського району.

Вчора, 24 червня, футбольний клуб отримав профейсійний статус, що дає йому можливість виступати у Другій лізі Чемпіонату України.

Клуб був створений у 2000 році як напівпрофесійний. Назва клубу походить від прізвища засновника цього клубу  місцевого підприємця Анатолія Скорука, що займався сільським господарством. У 2012 році він втрапив у ДТП на Запорізькому шосе у Дніпрі та помер внаслідок отриманих травм. Тоді президентом клубу став його син Максим Скорук, а віце-президентом дружина Тамара.

Цікаво, що з 2005 по 2010 рік кольори клубу на чемпіонатах області представляв нинішній Президент клубу Максим Скорук. Незмінним тренером клубу є Олександр Степанов, який займає свій пост вже 11 років. У клуб його запросив ще Скорук-старший.

Нагадаємо, саме виступаючи за ФК “Скорук” у березні цього року, футболіст Олексій Пінчук у матчі проти СК “Дніпро-1” здійснив дуже грубий підкат та зламав ногу 18-річному півзахиснику дніпрян Олександру Кілику. За таку жорстоку поведінку футболіст “Скорука” отримав від ФФУ пожиттєву дискваліфікацію.

Як “Лица” повідомляли раніше у рубриці Спорт:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: