У Дніпрі відсвяткували Олімпійський день

24 червень 2021 о 12:00 - 7003

AvatarVirsavia Gonchar


У Дніпрі відсвяткували Олімпійський день

У Дніпрі під гаслом “Заряджайся спортом” відзначили Олімпійський день. 

Заступник начальника управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА Андрій Панченко повідомив, що долучатися щороку до Олімпійського дня стало доброю традицією.

Дніпропетровщина має багато талановитих спортсменів, чемпіонів та призерів. За роки незалежності України вони здобули 20 медалей на Олімпійських іграх. Серед них – олімпійська чемпіонка з веслування Анастасія Коженкова, володар олімпійського «золота», яхтсмен Ігор Матвієнко. Відома веслувальниця, володарка срібної олімпійської медалі Діна Міфтахутдінова. Дворазовий призер Олімпійських ігор з боксу Віктор Савченко. Триразовий учасник Олімпійських ігор, майстер спорту з бадмінтону Владислав Дружченко.

Вони провели олімпійську руханку для вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл та всіх бажаючих майбутніх чемпіонів.

Учасники танцювали, проводили зіркові дитячі та дорослі легкоатлетичні забіги на 400 м. Гості свята могли, зокрема, повправлятися в баскетболі, футболі, гімнастиці, бадмінтоні, сучасному п’ятиборстві, відчути себе справжнім черлідером.

Анастасія Коженкова відмічає Олімпійський день та бере в ному участь вже 15 років. Основна його мета – залучити людей до олімпійського руху, та полюбити спорт.

Довідка:

  • Традиції святкувати Міжнародний Олімпійський день понад 70 років.
  • У 1948 році увіковічнили дату створення Міжнародного олімпійського комітету.

Раніше “Лица” також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: