Фонд гарантування вкладів продає спорткомплекс Місто Банку у Дніпрі за 4 млн грн

25 жовтня 2021 о 19:00 - 4493

Регіна ОрловаРегіна Орлова


Фонд гарантування вкладів продає спорткомплекс Місто Банку у Дніпрі за 4 млн грн

Фонд гарантування вкладів виставив на нові торги будівлю спорткомплексу у Дніпрі, яка належить збанкрутілому Місто Банку.

Про це повідомляє Finance.ua.

За даними ФГВФО, відкриті електронні аукціони пройдуть за англійською моделлю аукціону в системі Prozorro.Продажі 26 жовтня.

Спорткомплекс загальною площею понад 2,3 тис. кв. м. розташований у м. Дніпро та перебуває на балансі Місто Банку, що ліквідується.

Актив виставляється на продаж повторно, початкова ціна лоту складає 3 956 750,87 грн. Отримані від продажу кошти ФГВФО спрямує на розрахунки з кредиторами Місто Банку.

Торік у грудні Місто Банк був визнаний банкрутом через зменшення нормативів капіталу на 50% і більше від мінімально встановленого рівня.

Наприкінці січня розпочалась ліквідація Місто Банку, а вже в березні почалися продажі активів банку.

Зокрема, було продано 12-поверховий готель «Вікторія» на узбережжі Чорного моря в Одесі за 139,3 млн грн при балансовій вартості 154 млн грн, а також офісне приміщення колишньої філії банку загальною площею 2,5 тис. кв.м у центрі Києва, сума продажу якого склала 84 млн грн при стартовій ціні 82,4 млн грн.

У червні ФГВФО здав в оренду нерухомість Місто Банку за 201,6 тис. грн.

За даними НБУ, контролером банку є колишній народний депутат Іван Фурсін, якому сукупно (прямо та опосередковано) належить 97,18% акцій Місто Банку.

Раніше “Лица” повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: