У Дніпрі 60 приватних будинків залишилися без газу

22 жовтня 2021 о 12:00 - 14875

AvatarVirsavia Gonchar


У Дніпрі 60 приватних будинків залишилися без газу

У Дніпрі більше 60 приватних будинків по вулиці Балхаській залишилися без газу.

Як повідомляє “Суспільне” жителі вважають, що представники “Дніпрогазу” перекрили їм газопровід через чотирьох боржників.

На подвір`ї місцевої жительки Світлани Косової починається газова труба, яка обслуговує близько 60 будинків по вулиці Балхаській. Жінка розповіла, що 20 жовтня співробітники Дніпрогазу поставили тут пломбу. Таким чином перекрили газ усій вулиці.

“Приїхали 20 жовтня, ремонтували там, де вентиль. Мовляв, тут прогнила труба, тут смердить. Будемо ставити заслін, перекривати. І там стояла жінка, бригадирка чи начальниця безпосередньо цього чоловіка, який також не хотів розмовляти. Каже, я працівник, мені що сказали, я те і роблю. Я у неї спитала: ви мабуть за борги вимикаєте, щоб заплатили люди? Вона з посмішкою подивилася і кивнула кілька разів. Потім каже: так. Поки не заплатять, газу не буде. У вас лише чотири боржники”, – розповіла Світлана Косова.

За словами Світлани, близько трьох тижнів тому представники “Дніпрогазу” повідомили про витік газу біля розподільного щитка. Однак проводити роботи почали в іншому місці. Представниця “Дніпрогазу” продемонструвала посвідчення, однак не надала документів щодо проведення робіт. Наступного дня, 21 жовтня, вони приїхали знову, на цей раз ставити пломби на кожному подвір’ї.

Жителі намагалися перекрити дорогу автівці цих людей. Мешканка вулиці Вікторія Гармаш говорить, що один з мешканців вулиці поклав свій велосипед. Його штовхнули, поламали ребра. Чоловіка “швидка” забрала в шосту лікарню.

Заступниця медичного директора з хірургії шостої лікарні Олена Курбан повідомила Суспільному: до закладу дійсно доправили чоловіка з вулиці Балхаської з переломом ребра.

За словами жителів, вони викликали поліцейських, які зафіксували дані співробітників та викликали слідчого. Слідчий запропонував жителям написати заяву. Крім того, до людей вийшли представники “Дніпрогазу”. Вони пояснили, що була аварійна ситуація, стався витік газу на розподільчому газопроводі низького тиску. Необхідний ремонт, тому й відключили будинки від газу.

22 жовтня, за словами представника “Дніпрогазу”, який не назвався, співробітники компанії мають знову прийти до жителів вулиці Балхаської, щоб вимкнути газ на подвір’ях, усунути поломку, а згодом відновити газопостачання.

Жителі кажуть: у разі виникнення нових конфліктів планують перекривати трасу на знак протесту.

Раніше “Лица” також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: