ДніпроОДА не буде купувати нові трамваї для Дніпра та Кривого Рогу

22 жовтня 2021 о 20:00 - 16408

Євген ОхайнийЄвген Охайний


ДніпроОДА  не буде купувати нові трамваї для Дніпра та Кривого Рогу

8 жовтня Дніпропетровською ОДА був скасований  тендер на закупівлю нових трамваїв для міст Дніпро та Кривий Ріг з держбюджету.

Таку новину повідомили у “Інформатор”.

На торгах подали свої послуги дві компанії: ТОВ “БМК Україна” та ТОВ “Спільне україно-немецьке підприємство “Електротранс”.

Тоді ж почали учасники тендеру скаржитись та пропонувати замовнику змінити вимоги, розбити їх на лоти, тому що трамваї експлуатуються в Дніпрі та Кривому Розі по різному. Зміна умов дала б змогу взяти участь іншим компаніям у тендері.

Тоді замовник скасував закупівлю зовсім. Та поки що не відомо, щодо нового тендеру з цієї закупівлі.

В Дніпрі нещодавно купували трамваї, хоча і не нові, а от в Кривому Розі вже близько 14 років не було придбано жодного нового трамваю. Ті, що експлуатуються в місті вже давно повинні бути списані. Наразі 62 швидкісних трамваї та 75 звичайних трамваїв, які вже треба міняти, “возять” криворіжців.

Напередодні виборів міського голови Кривого Рогу обіцяли виділити кошти на реконструкцію трамвайної лінії, на сьогодні міською радою підписаний проєкт з міжнародною фінансовою організацією IFC. щодо цього. Поки готували документи кількість купівлі трамваїв вже скоротили втричі, тому найближчою сесією буде обговорене питання купівлі 15  трамваїв у кредит на суму 13,7 млн ​​євро під процентну ставку 5,0 – 6,0% річних. Гасити кредит планують протягом 13-ти років кожні 6 місяців.

Тому поки в Кривому Розі готується місцева рада купувати трамваї у кредит, називаючи це інвестиціями, у Дніпрі нічного місцева рада не планує щодо до купівлі нових трамваїв.

«Лица» також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: