АДОПТАЦІЯ ВОЇНІВ ПІСЛЯ ВІЙНИ

14 квітня 2021 о 08:23 - 25616

Олег ЧерненкоОлег Черненко


АДОПТАЦІЯ ВОЇНІВ ПІСЛЯ ВІЙНИ

7 років тому перші добровольці взяли участьв  захисті нашої держави. Багато з них вже повернулись з війни, але емоційно все ще там.

Братні народи, що взрощувались радянською пропагандою 70 років і ще майже 30 пропагандою ворожих нині ЗМІ в Україні.  виявились не дуже братськими. Всі бійці. що пішли на фронт не готові були іти брат на брата. але довелось вбивати ворогів і від цього психічний стан зазнав великого стресу. Тому. щоб допомогти воякам відновити нормальний стан вже після повернення з війни нами і був задуманий ще один метод. Це допомогти їм. що повернулись і почали малювати. мати попит на свої вироби мистецтва.

Творче об’єднання “Золота паланка” і наші проекти “Козацький похідний музей” , “Музей Боротьби за Україну”. “Музей тоталітаризму” разом з Міською рганізацією Дніпра ветеранів АТО “Щит” задумали і втілюємо це дійство.

Іван Тищенко вже 7 років малює ці картини. щозібрані і представлені в меценацькому заході організованому ним для підтримки виставкового простору музею “Боротьби за Україну”.

18-го квітня 2021 року ми вперше проводимо це дійство і раді представити вам його під назвою “Емоція на кінчику пензля”

Ми так назвали це. бо саме емоції в цих картинах різнятьсяі і єднають в єдиний копмлекс для глядача.

В неділю на 12 годину Дніпро, Висоцького 2, запрошую на відкриття меценацького заходу від автора картин нашого козака добровольця . Івана Тищенка.

P.S.Дотримуємось заходів безпеки, маски…

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: