Дніпровські аудитори за 10 місяців 2021 року виявили фінансових і матеріальних втрат на 2,2 млрд грн

01 грудня 2021 о 09:00 - 14276

EditorEditor


Дніпровські аудитори за 10 місяців 2021 року виявили фінансових і матеріальних втрат на 2,2 млрд грн

Протягом січня – жовтня 2021 року фахівці апарату Східного офісу Держаудитслужби виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 2,2 млрд грн та забезпечили відшкодування втрат на суму 12,1 млн грн.

Про це “Лицам” повідомила прес-служба Східного офісу Держаудитслужби.

За результатами ревізій, перевірок закупівель керівниками об’єктів контролю прийнято 49 управлінських рішень.

Для належного реагування на факти фінансових порушень дніпровські аудитори передали правоохоронним органам 35 матеріалів заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 6 досудових розслідувань та 8 матеріалів контрольних заходів долучено до вже відкритих кримінальних проваджень.

Пред’явлено 2 позови до суду щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 353,4 млн грн.

За порушення фінансової дисципліни 30 посадових осіб об’єктів контролю притягнуто до адміністративної відповідальності. Також вручено 4 письмових повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, в тому числі 3 повідомлення за переданими матеріалами контрольних заходів та 1 повідомлення за результатами участі фахівця офісу у перевірці, що проводилася правоохоронними органами.

З метою запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державного комітету фінансового моніторингу України надіслано 16 інформацій про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на суму 132,5 млн грн.

Також “Лица” інформували:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: