Дніпропетровський художній музей відходить міськраді Дніпра, дитячий, молодіжний та наркологічний центри – податковій

05 серпня 2021 о 11:25 - 13919

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Дніпропетровський художній музей відходить міськраді Дніпра, дитячий, молодіжний та наркологічний центри – податковій

Що депутати обласної профільної комісії з питань майна Дніпропетровщини вирішили

На засіданні Постійної комісії Дніпропетровської обласної ради з питань базових галузей економіки, комунальної власності, концесії, корпоративних прав, інвестицій та міжрегіонального співробітництва 03 серпня 2021 вирішували питання про проєкти майбутніх рішень щодо комунального майна.

Депутати, у зв’язку з тим, що в Комунального підприємства «Житлово-комунальна контора» Дніпропетровської обласної ради» (код 01355550) Державна податкова служба стягує заборгованість по податках, вирішили передати цьому КП три цілісних майнових комплекси, якими в подальшому комунальники розрахуються з податківцями, а саме:

  1. дитячий оздоровчий табір «Орлятко», що складається з групи інвентарних об’єктів та іншого окремого індивідуально визначеного майна, розташований за адресою: с. Новотроїцьке, Новомосковський район;
  2. будівлі та споруди (літ. А-2 наркологічне відділення, літ. Б-1 контрольно-пропускний пункт, літ. В-1 харчоблок, літ. Г котельня, літ. Е погреб, № 1,2,4 огорожа, І мостіння), розташовані за адресою: м. Дніпро, вул. Скворцова, 4;
  3. нерухоме майно, розташоване за адресою: м. Новомосковськ, вул. Партизанська, 214 та індивідуально визначене майно з господарського відання Комунального підприємства «Молодіжний центр міжнародного партнерства, позашкільної та неформальної освіти «Освіторіум».

Скрин даних офіційного сайту податкової щодо «Житлово-комунальної контори» Дніпропетровської обласної ради

Скрин даних про заборгованість «Житлово-комунальної контори» Дніпропетровської обласної ради від YouControl

 

Крім того, вирішена комісією доля Дніпропетровського художного музею.

Про це йдеться в Протоколі № 6, опублікованому на офіційному сайті облради, а також в повідомленні Telegram-каналу «Україна news».

«Юридичну особу – Комунальне підприємство культури «Дніпропетровський художній музей» Дніпропетровської обласної ради», розташовану за адресою: м. Дніпро, вул. Шевченка, 21, та закріплене за нею на праві оперативного управління майно до комунальної власності територіальної громади міста Дніпра за умови прийняття відповідного рішення Дніпровською міською радою згідно з чинним законодавством України», – вирішили члени комісії.

Проголосували «За» всі ці питання такі депутати:

  • колишній помічник-консультант народного депутата України – «спікера парламенту Новоросії» Олега Царьова, голова профільної комісії з питань майна (фракція «Оппозиційна платформа – За життя») Володимир Пісоцький,
  • «менеджерка Корбана», заступниця Пісоцького Альона Турчак (фракція «Пропозиція»),
  • секретарка комісії (фракція «Слуга народа»), арбітражний керуючий з Кривого Рогу Олена Ольшанська,
  • член комісії – голова наглядової ради ТОВ «Корпорації Укральянс» Олексій Андрійченко (фракція «Пропозиція»), який зберігає готівкою  $2.000.000,
  • члени комісії – ФОП, на маму якого записано підприємство-монополіст, де загинули дві жінки, Дмитро Герасимчук (фракція «Слуга народу»).

При цьому ексголова Дніпропетровської обласної ради (фракція «Європейська солідарність») Гліб Пригунов голосував «Проти».

«Під час роботи привернуло увагу намагання передати комунальне підприємство «Дніпропетровський художній музей» на баланс та оперативне управління в місто Дніпро.

Без будь-якого залучення галузевих експертів, без розгляду на засіданні профільної комісії з питань культури, просто взяти й передати.

Тобто музей, заснований у 1914 році, який утримувався та розвивався всі ці роки на податки мешканців всієї області, просто в одну мить став не потрібен обласній раді?

Звичайно, що я не підтримав це рішення, але у коаліції голосів вистачило, щоб спрямувати це питання на розгляд в зал», – написав він на своїй Facebook-сторінці.

Скрин допису Гліба Пригунова

 

На засіданні постійної комісії обласної ради з питань базових галузей економіки, комунальної власності, концесії, корпоративних прав, інвестицій та міжрегіонального співробітництва був відсутній депутат з фракції «Опозиційна платформа – За життя», ФОП Вячеслав Сергєєв.

«Закінчилось засідання профільної комісії з питань майна.

Розглядали проекти рішень сесії.

Планується передача художнього музею з обласної власності в міську. Області не потрібен художній музей.

Планується передача дитячих таборів для погашення заборгованості перед податковою. За борги перед державою ми будемо розраховуватись дитячими таборами», – прокоментував Telegram-канал «Україна news».

Раніше «Лица» повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: