Першим постом в FB голова облради пообіцяв підтримку арбітражним керуючим

16 грудня 2020 о 17:40 - 1294

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Першим постом в FB голова облради пообіцяв підтримку арбітражним керуючим

Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук написав перший пост у Facebook після обрання на посаду.

«Можу запевнити вас, що залишаюся з усіма на зв’язку і обіцяю всіляку підтримку у своїй новій ролі. Безумовно, в дозволених державою рамках. :-)», – написав чиновник членам НААКУ.

Для довідки: арбітражний керуючий (розпорядник майна, керуючий санацією, ліквідатор) – це одна зі сторін у справах про банкрутство.

Також він написав, що рішення балотуватися в нинішньому році в депутати було для нього непростим.

Наводимо допис повністю:

«Шановні друзі та колеги – арбітражні керуючі!

Сьогодні я став головою Дніпропетровської обласної ради. Це не тільки високий ступінь довіри до моїх знань і досвіду, а й унікальна можливість бути корисним своєму рідному регіону.

Ніколи не приховував, що я – патріот Кривого Рогу і Дніпропетровської області. Моє рішення балотуватися в нинішньому році в депутати було непростим, оскільки я ніколи не був в політиці, проте шанс бути максимально корисним своєму рідному регіону, який трапляється, може бути, лише раз в житті, пропустити не міг.

Оскільки моя нова роль диктує необхідність скласти повноваження в НААК (Національної асоціації арбітражних керуючих України – ред.), я хочу першим написати про це, щоб не провокувати спекуляції, яких останнім часом було більш ніж достатньо.

Я хочу подякувати кожному з вас за довіру і підтримку в цей складний для всіх нас рік. Я неймовірно вдячний за вашу активну участь в житті Асоціації; вірю, що, незважаючи на коронакризу, до якої ніхто з нас не був готовий, ми дуже багато змогли зробити. Ще раз повторюся: без команди однодумців це було б неможливо.

Рада арбітражних керуючих України зараз постане перед непростим вибором:

  1. В умовах карантину організовувати і проводити позачерговий всеукраїнський з’їзд для вибору Голови Асоціації на термін до жовтня 2021 року.
  2. Продовжити продуктивну роботу на благо спільноти в усіченому складі під керівництвом Заступника голови Асоціації Олександра Бондарчука, а нового Голову обрати на черговому з’їзді восени 2021 року.

Переконаний, що вибір Ради буде усвідомленим і зваженим. Вірю, що фундамент, який нам вдалося закласти в нинішньому році, буде надійною основою для майбутніх досягнень.

Зі свого боку, можу запевнити вас, що залишаюся з усіма на зв’язку і обіцяю всіляку підтримку у своїй новій ролі. Безумовно, в дозволених державам рамках. 🙂

Щиро Ваш, Микола Лукашук!!!».

Нагадаємо, сьогодні Дніпропетровська обласна рада обрала Миколу Лукашука головою ради VIII скликання.

Він підписав розпорядження про скликання третьої сесії на 23 грудня 2020 рік, де планується затвердити обласний бюджет на 2021 рік.

Скрин допису у FB

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: