Дніпропетровська обласна рада обрала нового голову

16 грудня 2020 о 14:20 - 918
Дніпропетровська обласна рада обрала нового голову

16 грудня відбулася друга сесія Дніпропетровської обласної ради VIII скликання.

Її відкрив депутат від партії «Опозиційна платформа — За життя» Геннадій Гуфман. Він же очолив тимчасовий президіум обласної ради.

До початку голосування по порядку денному сесії, депутати обрали секретаріат облради. До нього увійшли: Олександр Савченко від «Слуги народу», Тетяна Холоденко ОПЗЖ, Ольга Горб від «Пропозиції».

Пізніше було оголошено, що у обласній раді Дніпропетровщини створені наступні фракції: Слуга народу – 28 депутатів, ОПЗЖ -27 депутатів, Пропозиція  — 17 депутатів, Блок Вілкула — 16, Європейська солідарність — 13, Громадська сила — 9, Батьківщина – 8.

Найбільша фракція «Слуга народу» заявила про висування на голову обласної ради Лукашука Миколи Васильовича. Була створена лічильна комісія з 15 депутатів від кожної з фракцій. Чабанова Тетяна  обрана головою лічильної комісії.

Біля 13 години почалося таємне голосування бюлетенями.

Сам Лукашук, посилаючись на конфлікт інтересів, участі у голосуванні не приймав. Також не голосував Гліб Пригунов, обраний до обласної ради від партії «Європейська солідарність». Він заявив, що в нього принципова позиція не голосувати за кандидатів від «Слуги народу» чи ОПЗЖ.

Лукашука обрано 98 голосами у 14.14.

Що відомо про Миколу Лукашука.

 

Інформація з автобіографії Миколи Лукашука.

20 листопада 2019 року на установчому з’їзді Національної асоціації арбітражних керуючих України Микола Лукашук був обраний керівником цієї організації.

Поділитися: