Дніпропетровська обласна прокуратура намагається захистити історичну пам’ятку архітектури

02 серпня 2021 о 16:00 - 3012

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


Дніпропетровська обласна прокуратура намагається захистити історичну пам’ятку архітектури

Дніпровська міська рада та Департамент по роботі з активами позиваються до приватного підприємтсва про припинення договору купівлі-продажу будівлі в історичному центрі Дніпра.

Про це повідомляється у прес-службі Дніпропетровської обласної прокуратури.

Як пише прес-служба, у 2018 році у власність ТОВ, що не вказується у повідомленні, отримав у власність два приміщення від Департаменту по роботі з активами Дніпровської міськради загальною площею 191 м² та вартістю понад 9 мільйонів гривень.

Виявилося, що територія, яка була передана у власність ТОВ, згідно із схемою зонування Дніпра, належить до історичного центру міста та повинна охоронятися на державному рівні.

Відповідно до законодавства, для того, щоб користуватися такими об’єктами, фізична чи юридична особа, що їх придбала, повинна укласти договір з організацією, що займається охороною культурної спадщини. Відповідачем справи ці вимоги виконані не були, а також під час ремонту були проведені такі будівельні роботи, які змінили зовнішній вигляд будівлі та зіпсували фасад, стіни та вікна будівлі.

На даний момент ця справа знаходиться на розгляді у суді. Зі своєї сторони Дніпропетровська обласна прокуратура вимагає розірвати договір з ТОВ та повернути об’єкти у власність міста.

Раніше “Лица” повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: