Департамент транспорту показав форму, в якій “їздять” водії маршруток Дніпра

23 вересня 2021 о 12:01 - 6865

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


Департамент транспорту показав форму, в якій “їздять” водії маршруток Дніпра

Після того, як у відповіді на запит до департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міськради я дізнався, що існує форма єдиного зразку для водіїв міських маршруток, узгоджена з департаментом і перевізниками міста (і за її дотриманням на підприємствах втановлено пильний контроль), я вирішив уточнити, як же вона виглядає.

Надіслав про це запит і отримав листа з фотографією форми.

Ось у такій формі “працює” кожен водій всіх 12-ти підприємств-автоперевізників Дніпра.

Цей лист від директора департаменту транспорта Ігоря Маковцева наочно засвідчує, що не існує жодної нісенітниці, під якою він би не підписався. Якою б очевидною і приголомшливо абсурдною вона не була.

Зимного морозного дня 3 грудня 2019 року я побачив чергу з 8-ми пенсіонерів перед пустою маршруткою № 136 А (АТП “Карлссон”) на кінцевій зупинці, що на пр. Б. Хмельницького, 113. Попри холод водій не пускав стареньких до салону всупереч ст. 37 Закону України “Про автомобільний транспорт”, мотивуючи це тим, що в автобусі вже є два пільговики.

Диспетчерка маршруту Фаїна Гончаренко, яка і вибудовувала цю чергу, змушуючи пільговиків чекати наступної маршрутки, на зауваження про порушення і знущання з літніх людей, цинічно пожартувала, що “вони дихають свіжим повітрям”. Тоді я викликав поліцію.

У відповіді ж на надіслану з цього приводу скаргу, Маковцев, посилаючись на зухвалу брехню диспетчерки, відписав, що поліцію викликали… до мене. Причому зробили це… самі пенсіонери (!), права на безоплатний проїзд яких я захищав.

Наведений мною офіційний лист від ГУ НПУ в Дніпропетровській області, де чітко сказано, що виклик поліції відбувся з мого мобільного телефону і жодного іншого виклику того дня за вказаною адресою не було, ніякого враження на Маковцева не справив.

Пізніше, коли я зробив запит, в якому цікавився, коли сам Маковцев користувався маршруткою, у міській раді відповіли, що така інформація належить до інформації з обмеженим доступом, є конфіденційною, а тому не підлягає оприлюдненню.

В ефірі на “Суспільному: Дніпро” 20.08.20 спеціаліст департаменту, а нині депутат міськради Іван Васючков від мерської “Пропозиції”, відрапортував про повне і остаточне віришення департаментом проблем з відмовою водіями маршруток перевозити пільговиків при наявності двох таких у салоні. Брехня Васючкова була наочно підтверджена зробленим репортажем.

Так у Дніпрі працює департамент транспорту під орудою Ігоря Маковцева. Немає жодних сумнівів, що посадовець і його підлеглі благополучно працюватимуть і надалі, яку б нахабну брехню і відверту маячню вони не несли в офіційних листах за власними підписами. Чиновники роблять це свідомо, зухвало, без найменшого докору сумління. Вони знають, що їм за це нічого не буде. Яка влада, такі і її департаменти. Це Дніпро, дєтка…

Олексій Мазур

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: