Чому нові безпечні зупинки у Дніпрі так важливі для життя?

02 березня 2021 о 17:15 - 985

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


Чому нові безпечні зупинки у Дніпрі так важливі для життя?

У Дніпрі багато зупинок вже переобладнали у безпечні зупиночні комплекси, що відповідають стандартам безбар’єрності та інклюзивності. Це частина програми Дніпровської міської ради “Безпечне місто”.

«Півроку тому на зупинці «Маленький Париж» біля будинку №22, що на проспекті Олександра Поля, трапилося ДТП. Тоді водій легкового автомобіля не впорався із керуванням та влетів у зупинку. Його швидкість була понад 90 км/г. Від ушкоджень людей захистила встановлена на зупинці урна-відбійник», – розповів спеціаліст сектору контролю та моніторингу департаменту транспорту та транспортної інфраструктури ДМР Іван Васючков.

Також він додав, що захисні елементи та надійну конструкцію має кожна зупинка нового зразка, які встановлюють у місті з 2017 року. Наразі їх вже близько 160. Цьогоріч планується встановити ще 18.

«Захисні елементи, як і сама конструкція зупинки, розроблена проєктувальниками так, аби створити безпечні умови для пасажирів, що чекають на громадський транспорт. Так стовпчики розміщуються уздовж посадкового майданчика на відстані 1,5 метри один від одного та за 75 см від  проїжджої частини. Під час монтажу їх заглиблюють на 60 см, армують та бетонують, бетон також заливають у саму трубу стовпчика.  Сама конструкція зупинки також дуже надійна, адже стійки змонтовані болтовим з’єднанням, яке використовують під час будування мостів», – зауважив інспектор КП «Дніпротранскомплекс» ДМР Олексій Орєшин.

Нагадаємо, мешканці будинку у Дніпрі скаржаться на «газовий тероризм».

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: