Мешканці будинку у Дніпрі скаржаться на “газовий тероризм”

01 березня 2021 о 19:00 - 1754

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


Мешканці будинку у Дніпрі скаржаться на “газовий тероризм”

Жителі будинку по вул. Казакевича, 6, що у Дніпрі, підписали колективний відкритий лист, де скаржаться на відсутність газопостачання на протязі кількох місяців.

У листі йдеться:

Ми, мешканці будинку за адресою: м.Дніпро вул.Казакевича будинок №6, звертаємося з відкритим листом до суспільства з проханням надати розголосу проблемі, яка не може вирішитись з 27 жовтня 2020 р. Саме з цієї дати у наших квартирах відсутнє газопостачання. Ми не можемо приготувати їжу, в деякіх квартирах не можуть включити опалення та гарячу воду через відсутність газу.
Через сильне хвилювання з цього приводу та через бескінечні відмови АТ «Дніпрогаз» вирішити цю проблему, у мешканця з квартири №94 наприкінці грудня стався інсульт.
З моменту відключення газопостачання, ми неоднаразово зверталися до АТ «Дніпрогаз» та до «Гарячої лінії уряду» (15-45) та у відповідь отримали «відписки» однакові за змістом. Також ми неоднаразово зверталися до голови ОСББ «Казакевича 6» та отримали відмову через незацікавленність у вирішенні цього питання.
Ми звертаємось з метою надати розголосу проблеми «ГАЗОВОГО ТЕРОРИЗМУ»: нас фактично використовують як заручників. Мета – отримання додаткових коштів з мешканців будинку приватною структурою через підписання акту мереж відповідальності та договіру на обслуговування внутрішніх систем газопостачання між ОСББ та АТ «Дніпрогаз». Саме для цього нас залишили без газопостачання з 27 жовтня 2020 р., та до цього часу не підключають, посилаючись на аварійну ситуацію.

У окремому зверененні на імя голови АТ “Дніпрогаз” Сивака В.В. житель квартири 94 цього будинку Микола Коршунов повідомляє:

Я пенсіонер, мені 73 роки, маю захворювання серця, шлунку і легенів та через відсутність газу в кватирі не маю можливості включити опалення та приготувати потрібну мені їжу. Я є справним платником за послуги газопостачання.

Додається і медична довідка про діагноз – ішемічний інсульт, який стався у чоловіка 29 грудня 2020 року.

У листі АТ “Дніпрогаз” причину перекриття газу у окремих квартирах дому по вул. Казакевича,6 пояснили так:

Відновлення газопостачання (розподілу природного газу) житлового будинку №6… в повному обсязі буде виконано після надання доступу для огляду газопроводів та газових приладів кожної квартири, відсутності технічних порушень та проведення контрольного опресування газопроводу із задовільним результатом, – повідомляє технічний директор АТ “Дніпрогаз” у листі.

Цікаво, що листів-відповідей від АТ “Дніпрогаз” два – від 29 січня та 8 лютого 2021 року. Вони були надіслані до Дніпровського обласного контактного центру. І текст їх практично збігається. Що ж саме завадило робітникам газопостачальної компанії отримати доступ до всіх квартир, які лишилися без газу – з тексту листів технічного директора АТ “Дніпрогаз” не зрозуміло.

Також “Лица” писали: Уряд повідомив, що у 2021 році газ подорожчає на 20 %.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: