Через COVID-19 більшість університетів і ПТУ області перейшли на дистанційне навчання

16 жовтня 2020 о 19:30 - 1779

adminadmin


Через COVID-19 більшість університетів і ПТУ області перейшли на дистанційне навчання

У Дніпропетровській області більшість університетів і закладів професійно-технічної освіти тимчасово перейшли на дистанційну форму навчання. Такі заходи необхідні через ріст захворюваності на коронавірусну хворобу в регіоні.

«Епідемічна ситуація на Дніпропетровщині погіршується, тож державна та обласна комісії ТЕБ і НС рекомендували профтехам і вишам на місяць запровадити дистанційну форму навчання. Остаточне рішення приймали адміністрації навчальних закладів. Більшість — дослухалися й частково або повністю перевели освітній процес у режим онлайн», — повідомив директор департаменту освіту і науки Дніпропетровської облдержадміністрації Олексій Полторацький.

Навчатися вдома студенти будуть до 15 листопада. Нині з 22 університетів області 17 перейшли на дистанційне навчання, ще 5 — на змішану форму.

Близько 20 технікумів і коледжів ввели «дистанційку», понад 30 перевели учнів на змішану форму, 10 залишаються на очній.

Поки що працюють у звичному режимі 8 закладів професійної освіти, 43 перейшли на комбіноване навчання, 2 — на дистанційне.

У той самий час в. о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет запевнив, що примусового виселення студентів із гуртожитків не буде, а від’їзд додому з обов’язковим перерахуванням сплачених за гуртожиток коштів буде лише рекомендованим.

Загалом на Дніпропетровщині лабораторно підтвердили 10.257 випадків COVID-19. За останню добу коронавірус діагностували у 423 людей.

Раніше «Лица» публікували інтерв’ю студента ДДУВС, який розповів правду про навчання у виші під час карантину, й пояснення різниці між кисневим концентратором та апаратом ШВЛ від заступниці медичного директора лікарні ім. І. І. Мечникова Ірини Кітової.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: