“ArcelorMittal Кривий Ріг” визначив постачальника обладнання для нового онкоцентру

12 квітня 2021 о 17:15 - 743

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


“ArcelorMittal Кривий Ріг” визначив постачальника обладнання для нового онкоцентру

На придбання двох апаратів нового покоління АрселорМіттал Кривий Ріг направить близько 4,2 млн євро. Два лінійні прискорювачі Versa HD виготовить  для криворізьких онкологів компанія Elekta Ltd. (Великобританія), провідний світовий розробник технологій в боротьбі з раком.

Про це повідомляє прес-служба підприємства.

Сучасні лінійні прискорювачі об’єднують в собі новітні методики лікування – стереотаксичну променеву терапію (SBRT) і стереотаксичну радіохірургію (SRS). Вони полягають в точному підведенні необхідної дози іонізуючого випромінювання виключно до клітин пухлини, знижуючи побічні ефекти для пацієнта. Процедура опромінення на новітньому обладнанні відбувається швидше і пацієнт отримає необхідну дозу опромінення з мінімальним впливом на навколишні здорові тканини. Лікарі отримають більше можливостей лікувати складні пухлини, а відділення зможе допомагати більшій кількості пацієнтів.

Завдяки тому, що в онкоцентрі буде два повністю узгоджених лінійні прискорювачі, лікування зможе відбуватися безперервно. У разі технічних проблем на одному з апаратів, інший буде працювати.

Зараз “АрселорМіттал Кривий Ріг” погоджує умови імпорту дорогого устаткування з офіційним представником компанії-виробника.

Згідно з Меморандумом про співпрацю між Комітетом з питань здоров’я нації, медичної допомоги і медичного страхування Верховної Ради, Дніпропетровською ОДА і облрадою, міськрадою Кривого Рогу, компанія “АрселорМіттал” інвестує в створення нового онкологічного центру 15 млн євро.

Нагадаємо, у МОЗ назвали умову завершення пандемії коронавірусу в Україні.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: