7:1 на користь ввезеного секонд-хенду: які авто купували в жовтні

05 листопада 2021 о 13:00 - 6074

Євген ОхайнийЄвген Охайний


7:1 на користь ввезеного секонд-хенду: які авто купували в жовтні

З 64 тис. легкових автомобілів, які вперше були зареєстровані в Україні в жовтні, понад 56,1 тис. – це ввезений з-за кордону секонд-хенд.

Про це повідомили у Finance.ua.

У порівнянні з жовтнем минулого року реєстрації імпортного секонд-хенду зросли майже в півтора рази, а відносно вересня поточного року — на 3%.

Більше реєстрацій імпортованих вживаних авто фіксувалося тільки в лютому 2019 року. Тоді, як і зараз, сплеск реєстрацій вживаних автомобілів був пов’язаний із закінченням терміну пільгової легалізації автомобілів на єврономерах.

  • Найпопулярнішою маркою в розмитненому секонд-хенді минулого місяця був Volkswagen. За місяць на українські номери перейшли майже 10,5 тис. вживаних Фольксвагенів.
  • На другому місці Renault. У жовтні 4599 б/у автомобілів цієї марки пройшли свою першу реєстрацію в Україні.
  • Третій результат у Ford – 4322 розмитнені й зареєстровані авто.
  • Продовжує список Opel, автомобілі з пробігом цієї марки вибрали 4290 українців.
  • Замикає п’ятірку лідерів Skoda з результатом 4015 од. Загалом з початку 2021 року українські номери отримали 411,7 тис. старих машин, завезених з інших країн, що на 47% більше, ніж роком раніше, і майже в п’ять разів більше, ніж нових легкових авто, зареєстрованих за той же період поточного року.

Раніше «Лица» також писали про те, що на Дніпропетровщині починають працювати мобільні пункти щеплення від коронавірусу.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: