Їх створюють для пришвидшення темпів вакцинування, які поки що є недостатніми, та для скорішого повернення регіону до нормального життя.
Як інформує новомосковська “Полезная газета”, станом на 04.11.2021 щеплення зробили 35,9% дорослого населення міста, але для нормалізації епідемічної ситуації цей показник має бути не менше 75-80%.
У перший день функціонування у Новомосковську мобільний пункт вакцинації розмістили на перехресті вулиць Сучкова та Гетьманської (біля “Літака”). Проінспектувати його роботу прийшли представники міськради та головний лікар КНП Новомосковський міський центр надання первинної медико-санітарної допомоги Леонід Гінкота.
Мобільний пункт вакцинації обладнаний всім необхідним для проведення щеплення. Відвідувачі можуть самі обрати вакцину (Pfizer, CoronaVac або AstraZeneca).
Графік роботи мобільного пункту вакцинації у Новомосковську та місця розташування:
- по буднім дням – з 8:00 до 14:00, автобусна зупинка біля “Літака” на перехресті Сучкова та Гетьманської;
- по вихідним дням – з 8:00 до 14:00 на площі Перемоги біля центрального ринку (поблизу Собору).
У Павлограді мобільний пункт вакцинації починає діяти з понеділка, 8 листопада, коли, за повідомленням ТГ-каналу “Наш Павлоград”, Центр первинної медико-санітарної допомоги розпочинає виїзні вакцинувальні кампанії для мешканців віддалених районів міста.
Спеціальна мобільна бригада пересуватиметься містом на новому автобусі, ключі від якого днями було вручено директору Центру первинної медико-санітарної допомоги Олені Дудниковій.
З понеділка усі охочі зможуть зробити щеплення від коронавірусу вакциною CoronaVac за наступним графіком:
- 8 листопада (понеділок) – з 9:00 до 14:00, мікрорайон Хіммаш (біля прохідної заводу);
- 9 листопада (вівторок) – з 9:00 до 14:00, мікрорайон Соснівка (біля НВК №14);
- 10 листопада (середа) – з 9:00 до 14:00, мікрорайон РТС (біля відділення «Укрпошти» №8);
- 11 листопада (четвер) – з 9:00 до 14:00, мікрорайон Шахтобудівників (біля школи №16).