27 листопада відбудуться перші установчі збори ГО «Дніпровська кінокомісія»

25 листопада 2021 о 08:00 - 8598

EditorEditor


27 листопада відбудуться перші установчі збори ГО «Дніпровська кінокомісія»

Організація заснована та зареєстрована 28 травня 2021 року. 5 листопада на сесії Дніпропетровської обласної ради було прийнято рішення про залучення ГО «Дніпровська кінокомісія» до виконання функцій кінокомісії в Дніпропетровській області.

Про це інформує сайт обласної ради.

Засновниками громадської організації є Наталія Хазан, Тетяна Мазниченко та Андрій Курляк.

«Головною метою роботи кінокомісії є надання консультаційної, організаційної та іншої допомоги українським та іноземним суб’єктам кінематографії, популяризації України та Дніпропетровської області як привабливих локацій для кінозйомок, залучення українських та іноземних інвесторів для фінансування виробництва, прокату, показу фільмів та ефективного використання потенціалу української сервісної індустрії в галузі кінематографії.», — пояснила радниця голови Дніпропетровської обласної ради Наталія Хазан.

До складу ГО «Дніпрокінокомісія» увійшли професіонали, експерти в галузі культури та мистецтва, кіно та телебачення. До роботи установчих зборів ГО «Дніпровська кіно комісія», які відбудуться 27 листопада, приєднаються в онлайн-режимі голова Державного агентства України з питань кіно Марина Кудерчук і радник міністра культури та інформаційної політики Ірина Френкель.

Раніше “Лица” також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: