На Дніпропетровщині провели другий дистанційний конкурс відеоробіт серед ОТГ “Громада очима дитини – 2021”.
Як повідомили в Дніпропетровській обласній раді, мета конкурсу – зацікавити дітей та молодь з ОТГ та виявити їхні творчі здібності.
До конкурсу приєдналося більше ніж 500 дітей, які надіслали 264 відеоробіт. Журі відібрали 37 найкращих, аби потім у фіналі нагородити переможців у 6-ти номінаціях. Згодом їм відправлять подарунки та відзнаки.
Надіслані роботи дітей поділені на номінації: документальне кіно, відеокліп, відеорепортаж, відеозамальовка та анімація (поза конкурсом).
В обласній раді зазначили, що такі конкурси необхідні для талановитих дітей Дніпропетровщини.
Раніше “Лица” також писали:
- У Дніпрі проходить конкурс для створення онлайн-мапи цікавих локацій
- На Дніпропетровщині презентують проєкт «Дніпро патріотичний»
- У Дніпрі проходить конкурс на визначення лауреатів міських премій