112 країн світу відкрилися для вакцинованих мандрівників

29 листопада 2021 о 16:30 - 5302

Регіна ОрловаРегіна Орлова


112 країн світу відкрилися для вакцинованих мандрівників

Більше половини або 112 країн світу відкрилися для міжнародного туризму, 85 з них послабили обмеження для туристів із щепленням, а 20 пускають лише вакцинованих мандрівників, випливає зі звіту Всесвітньої туристської організації ООН (UNWTO).

Про це повідомляє Ukrrudprom.ua.

“Понад 21% або 46 країн до кінця 2021 року залишаються повністю закритими для міжнародного туризму, ще 25% туристичних напрямків (55) закриті частково. Відкрито з обмеженнями 112 країн або 52% усіх напрямків, які приймали туристів до пандемії. Усі вони вимагають, щоб після прибуття іноземні громадяни пред’являли ПЛР-тест чи тест антиген. При цьому 85 країн, що становить 39% від загальної кількості, послабили обмеження для вакцинованих іноземних туристів, а 20 (9%) дозволяють в’їзд тільки з повним курсом вакцинації”,— повідомляє UNWTO.

За даними організації, лише чотири країни приймають туристів без жодних обмежень. Це Мексика, Домініканська республіка, Колумбія та Коста-Ріка.

“Як і раніше ситуація дуже різниться залежно від регіону світу. В Азіатсько-Тихоокеанському регіоні вона залишається найважчою, тут закрито повністю 65% усіх напрямків. Європа, навпаки, практично відкрита для подорожей, не приймають туристів тут лише 7% країн. За нею йдуть Африка (9%), Америка (10%) та Близький Схід (15%)”,— уточнює UNWTO.

Як зазначив генеральний секретар UNWTO Зураб Пололікашвілі, поступове ослаблення обмежень на поїздки має важливе значення для відновлення туризму та повернення його соціальних та економічних вигод.

“Також важливо, щоб при введенні обмежень уряду враховували наукові рекомендації, це дозволить відновити довіру до подорожей та допоможе забезпечити безпеку як мандрівників, так і працівників сфери туризму”, – вважає він.

Також раніше “Лица” писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: