З`ясувалось, в якій церкві виявили спалах Covid-19

23 липня 2020 о 14:00 - 8074

adminadmin


З`ясувалось, в якій церкві виявили спалах Covid-19

У Свято-Преображенському соборі  Дніпра підтвердили «Суспільному» інформацію про позитивні результати тестів у трьох д’яконів і чотирьох священників.

Про це розповів настоятель собору священник Ярослав Дейнека.

«Сказали що привезли з інших храмів, сказали що у нас передали таким чином. Хіба лише у нас? Такі ж справи у Миколаївському храмі в Кайдаках, така ж ситуація у Тихвінському монастирі, і в інших місцях», — пояснив отець Ярослав.

Враховуючи місце мешкання та служби хворих, не виключена можливість подальшого розповсюдження спалаху захворювання серед священнослужителів та прихожан.

«Оскільки тільки по першому захворілому під час богослужінь в м. Дніпро та м. Петропавлівка за два тижні могли брати участь більше ніж 2 тис осіб», — розповів  керівник обласного лабораторного центру Роман Чуб.

Зараз продовжується процес встановлення кола контактних осіб, проведенні дезінфекції приміщень релігійних організацій.

Як писали раніше «Лица», у період з 17 по 22 липня на Дніпропетровщині зафіксовано спалах захворювання на коронавірус серед священнослужителів у п’яти відділеннях релігійної організації, а саме, 15 випадків.

Серед захворілих 6 госпіталізовані, інші перебувають в самоізоляції.

Встановлено коло контактних осіб за місцем проживання та місцем проведення богослужінь. Загалом 29, з яких 9 позитивних.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: