Жителі Дніпропетровщини заборгували за газ 488 мільйонів гривень

30 квітня 2021 о 16:00 - 1796

AvatarVirsavia Gonchar


Жителі Дніпропетровщини заборгували за газ 488 мільйонів гривень

Станом на кінець квітня жителі Дніпропетровщини накопичили більше 488 мільйонів гривень боргу.

Про це повідомляє “Дніпропетровськгаз Збут”

Трійку неплатників відкриває Дніпро. Жителі обласного центру заборгували за газ більше 137 млн гривень. Далі йде Кривий Ріг з боргом понад 66 млн гривень. У Кам’янському заборгували більш ніж 49 млн.

«У зв’язку з карантином діє заборона уряду щодо відключення боржників від газопостачання та нарахування їм пені. Але деякі громадяни помилково сприймають карантин як своєрідний дозвіл не платити за газ. Насправді систематичні неплатежі призводять до накопичення боргів, які потім споживачам буде ще складніше погасити. І як наслідок, це призведе до стягнення боргу в судовому порядку », – йдеться в повідомленні постачальника газу.

В ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» додали, що заборгованість споживачів впливає на діяльність компанії. Громадяни накопичують борги, а компанії в результаті складно купувати газ і розраховуватися з усіма учасниками ринку.

Однак є населені пункти, де жителі вчасно розраховуються за ресурс. Наприклад, в Нікополі майже 97% клієнтів компанії сплачують вчасно за газ. У Покрові – більше 88% таких споживачів, в місті Верхівцеве – 71%.

Також ми писали: У 2021 році послугою «газ під ключ» скористалися 75 клієнтів «Дніпрогазу».

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: