У 2021 році послугою “газ під ключ” скористалися 75 клієнтів “Дніпрогазу”

15 квітня 2021 о 13:00 - 1479

AvatarVirsavia Gonchar


У 2021 році послугою “газ під ключ” скористалися 75 клієнтів “Дніпрогазу”

З початку року АТ “Дніпрогаз” надає послугу “газ під ключ”. 75 клієнтів встигли скористатися послугою і приєднатися до газових мереж.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Протягом першого кварталу 2021 року 23 клієнта замовили послугу стандартного приєднання до газових мереж. Послугою нестандартного приєднання скористалися 52 замовника.

“Обираючи послугу” газ під ключ “клієнт отримує синхронне виконання цілого ряду необхідних для газифікації робіт: проектування, зовнішнє і внутрішнє підключення, експертний супровід, підбір та встановлення необхідного обладнання та його технічне обслуговування. Така послуга підходить для тих споживачів, які прагнуть оптимізувати витрати і час, газифікуємо будинок або підприємство “, – розповідає директор з капітального будівництва АТ” Дніпрогаз “Володимир Ткаченко.

Щоб скористатися новою послугою компанії, жителям Дніпра і Дніпровського району потрібно звернутися в 104.ua клієнтський простір, написати заяву і надати необхідний пакет документів. Допоможе в цьому Персональний менеджер, який познайомить з повним переліком послуг і товарів, а також відповість на всі питання.

За детальною консультацією з питань отримання послуги комплексного приєднання і індивідуального підбору обладнання можна звернутися до фахівців 104.ua клієнтського простору на вул. Паторжинського, 24 або за телефонами Контакт-центру компанії (056) 78-78-104 і (067) 62-63-104.

АТ “Дніпрогаз” – газорозподільна компанія, що працює під брендом РГК (Регіональна Газова Компанія) на території Дніпра і Дніпровського району.

Також ми писали: Як у Дніпрі отримати дистанційне обслуговування у «Дніпрогазі» та оплатити за послуги з розподілу природного газу.

 

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: