Жінкам пропонують онлайн-семінари для «прокачки» бізнесу

02 квітня 2021 о 09:09 - 1149

Andrey FedorovAndrey Fedorov


Жінкам пропонують онлайн-семінари для «прокачки» бізнесу

З 15 квітня стартує серія онлайн бізнес-семінарів з перевіреними інструментами для «прокачки» жіночого бізнесу у сферах фінансів, комунікацій, юридичних питань, діджиталізації, маркетингу, SMM і не тільки.

«Безкоштовні триденні бізнес-семінари – це потужна спільнота для обміну досвідом, в якій можна знайти підтримку та професійне менторство. Головна вимога до учасниць – бажання та готовність до змін. А натхненням тебе забезпечать наші супер спікерки – досвідчені бізнес-вумен та авторитетні гуру в різних сферах бізнес-консалтингу», – повідомили організатори.

Розклад семінарів наступний:

15-17 квітня

22-24 квітня

13-15 травня (креативні індустрії)

20-22 травня (ІТ сфера)

27-29 травня

Більше деталей про програму бізнес-семінарів – вже найближчим часом, а ми вже дуже чекаємо на твою анкету за посиланням.

Ініціатива Women Biz Days реалізується Українським центром сприяння інвестиціям та торгівлі – ITFC за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Нагадаємо, 24-25 квітня розпочнеться «Програма розширення можливостей жіночого підприємництва» та продовжиться 11-23 травня 2021 року. Захід проходитиме повністю в режимі онлайн, повідомляють організатори.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: